Meest recente klachten

J. D.
13/08/2024

Geen contact na installatie

Korte beschrijving van uw probleem Voor het tekenen van de offerte en de installatie had ik een super service van dit bedrijf. Vlot contact, snel antwoord, tijdens de installatie een extern contactpersoon die zowel voor, tijdens als na de installatie eens op belde om te controleren als alles vlot verlopen was. Echter nadien heb ik proberen contact opnemen om onze zonnepanelen te verbinden met het internet aangezien wij bij de installatie nog geen internet hadden. Wij hebben het pakket besteld waarbij het mogelijk was deze aan te sluiten via een app om ze het verbruik en vermogen op te volgen. Ik heb al meerdere mails naar de contact persoon en het algemene e-mailadres gestuurd. Ook probeer ik dagelijks op te bellen maar telkens hang ik meer dan 20 minuten in de wacht en neemt er niemand op. Vorige week kreeg ik eindelijk iemand aan de lijn die mij dan beloofde terug te bellen om een afspraak vast te leggen. Wederom is dit niet gebeurd. Zeer jammer dat het bedrijf zo slecht te bereiken is na installatie. Ik ben al bang wat ik moet doen als er ooit een probleem zou zijn met onze installatie….

Afgesloten
C. D.
5/08/2024

Niet werkende batterij

Beste, Betreft DB10093 In september 2022 hebben wij via Soly zonnepanelen en een batterij laten installeren. Zowat alles liep mis. Panelen werden ondeskundig geplaatst waardoor 4 van de 9 panelen niet rendeerden. De batterij werkte en werkt nog steeds niet Het dak werd beschadigd met waterschade tot gevolg. Na veel mails ( waarop meestal niet werd gereageerd ) en veel telefonische contacten ( als we het geluk hadden dat er iemand bereikbaar was) zijn we zover dat de panelen werken sinds maart 2024 ! Halleluja ! Voor de batterij hebben jullie uiteindelijk op 25 juni een vervangstuk geleverd met de belofte dat de technieker op 3 juli het nodige zou komen herstellen. 3 juli … heel de dag tevergeefs gewacht … geen technieker gezien … meerdere keren tevergeefs getracht jullie telefonisch te bereiken … bericht ingesproken …gemaild … een klacht gestuurd via jullie eigen klachtenformulier …weer getracht te bellen …. ?!?! Mijn trukkendoos is helemaal leeg. Geen idee wat we nog meer kunnen doen om iemand te kunnen bereiken bij jullie. Wat verwachten wij van jullie ? … Niet veel. Een technieker die onze batterij kan laten doen waarvoor we ze gekocht hebben en dit binnen een redelijke termijn, laat ons zeggen uiterlijk eind augustus … van dit jaar wel te verstaan. Bijkomend hadden we ook graag een vergoeding voor de geleden waterschade. Jullie geloven het misschien niet maar ook van jullie verzekeraar NUL reactie. Alle mails, telefonische contacten, niet nagekomen beloftes, foto’s en schadebestek kunnen jullie terug vinden in het klantendossier … hopelijk ! Er moet toch IEMAND te vinden zijn die een afspraak kan inplannen met een bekwame technieker EN die kan opvolgen of de afspraak ook nagekomen wordt. Wij danken jullie bij voorbaat

Afgesloten
M. M.
29/07/2024

Defecte thuisbatterij

Geachte , We zouden graag een oplossing verkrijgen voor de gemelde defecte thuisbatterij. Na meerdere contacten ,mails hebben we nog steeds geen oplossing mogen ontvangen van jullie uit. Dit duurt nu reeds van 04/03/24 ! Vanaf deze datum hebben we jullie op de hoogte gebracht van het defect aan de thuisbatterij dat door jullie diensten werden geplaatst. Tot op heden is hier nog geen positief antwoord op gekomen, enkel dat er een moeilijk communicatie bestaat tussen jullie en de fabrikant van de thuisbatterij. Maar deze moeilijke communicatie bestaat ook tussen jullie en de klant stellen we vast.

Afgesloten
R. T.
24/06/2024

Installatie zonnepanelen met batterijen onafgewerkt

Het probleem is het niet correct functioneren van het geheel van de installatie van 12 zonnepanelen met batterijen. Cfr. mijn aangetekende ingebrekestelling van 23-nov-2023: "Ik verzoek jullie om het functioneren van de batterij in orde te brengen, de creditnota voor uw factuur van 12 september 2023 te bezorgen, evenals uw creditnota ten bedrage van de compensaties, die in uw algemene voorwaarden voorzien zijn en tot en met de datum dat het batterij-aspect in orde gebracht is."

Opgelost
J. V.
20/08/2023

Niet afwerken van een installatie zonnepanelen

Beste,Op vrijdag 19/05 zin jullie bij ons zonnepanelen komen plaatsen. De elektriekers hadden niet voldoende tijd meer dus hebben ze gezegd dat jullie terug zouden komen om de installatie af te werken.Er werd een nieuwe afspraak gemaakt om te komen afwerken op 27/05. Niemand is komen opdagen.Er werd een nieuwe afspraak gemaakt om te komen afwerken op 08/06. Niemand is komen opdagen.Er werd opnieuw een afspraak ingepland. Jullie hebben gezocht naar een datum dat het team als eerste bezoek 's morgens kon langskomen zodat de installatie zeker kon afgewerkt worden. Daarom dat er veel tijd tussen zat. De nieuwe datum was 04/07 om 09.00u. Pas om 18u kwamen jullie techniekers er aan. Waar ik voor gevreesd had, bleek waar: niet voldoende tijd meer om de installatie af te werken en zelfs niet het juiste materiaal bij.Ik heb jullie op 06/07 terug gebeld voor een nieuwe afspraak, maar werd afgewimpeld met het antwoord dat de planning me zou terugbellen. Rechtstreeks met de planning verbinden, bleek niet mogelijk. Sindsdien heb ik van jullie niets meer vernomen.Ik ben dit grondig beu, ik heb hier reeds 4 verlofdagen voor opgenomen. Ik verwacht van jullie dringend een voorstel om deze situatie te komen oplossen.Graag snel contact opnemen om een oplossing te bespreken.

Opgelost

Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform