Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
-
1. Verstuur je klacht rechtstreeks naar het betrokken bedrijf
-
2. Ontvang een melding van zodra het bedrijf heeft gereageerd
-
3. Geen of een onvoldoende reactie van het bedrijf? Bel ons! Onze advocaten kunnen je helpen.
-
Meer impact voor je klacht dankzij onze steun
-
Onze advocaten staan steeds klaar om op gelijk welk moment tussen te komen
-
Maak je klacht extra krachtig door hem openbaar te maken (optioneel)
Meest recente klachten
Erg vuile cottage
Tijdens ons verblijf in Center Parcs De Vossemeren hebben wij ernstige problemen ondervonden met de staat en hygiëne van de toegewezen cottage. Hieronder vindt u een overzicht van de vastgestelde tekortkomingen en de stappen die wij ondernomen hebben. 1. Onvoldoende schoonmaak en achtergelaten spullen vorige gasten – Bij aankomst was de vloer sterk vervuild. Onze baby kroop nog geen vijf minuten rond en had meteen pekzwarte handen en knieën. – In en rond het gasvuur lagen etensresten. – In de koelkast stond nog eten van de vorige gasten. – In het huisje lagen ook persoonlijke spullen van de vorige bezoekers. – In de badkamer waren rode vlekken aanwezig in de wastafel en bruine vlekken op het handdoekrek. – In de zetel troffen wij ongedierte aan tussen twee kussens. 2. Gebrekkig werkende voorzieningen – Het toilet spoelde slechts sporadisch door, wat voor extra ongemak zorgde tijdens het verblijf. 3. Persoonlijke actie nodig wegens onhygiënische staat Omdat de hygiëne ontoereikend was en we ons niet comfortabel voelden (zeker niet met een baby), heb ik op de eerste avond zelf het huisje volledig moeten poetsen voordat we het konden gebruiken. Dit hoort niet bij een verblijf in deze prijscategorie. 4. Meldingen aan de receptie zonder gevolg – We hebben meerdere keren melding gemaakt van alle bovengenoemde problemen aan de receptie. – Een wissel van huisje was volgens het personeel niet mogelijk. – De enige voorgestelde compensatie was een gratis minigolfpartij. Voor ons is dit geen haalbare activiteit met een baby en bovendien geen proportionele oplossing gezien de aard van de problemen. – Er werd verder geen opvolging of praktische oplossing aangeboden. 5. Impact op het verblijf Door de opeenstapeling van problemen hebben wij ons verblijf niet kunnen beleven zoals normaal. We hebben zelfs overwogen om naar huis terug te keren. Wij kiezen al jaren bewust voor Centerparcs en hebben dergelijke situatie nooit eerder meegemaakt. Gevraagd aan Testaankoop Ik vraag Testaankoop om deze klacht te bemiddelen en Center Parcs aan te spreken op: – de ontoereikende hygiëne en netheid van de cottage; – de nalatige opvolging door het personeel; – de gebrekkige staat van bepaalde voorzieningen. Ik ben bereid om foto’s, eventuele communicatie met de receptie of andere bewijsstukken aan te leveren indien gewenst.
Foutieve aanrekening
Beste, Ik heb een reservering voor Terhills resort van 8 tot 12 november. Ik bestel bijkomende services, die ook geadverteerd worden: Wellnessdag in Elaisa voor € 45.50 (exact, niet vanaf ..., zie bijlage, afdruk van de webpagina). Ik bestel voor 4 personen op zaterdag. In de winkelmand is het opeens € 50.50 per persoon. Telefonisch contact levert nets op, er is geen promotie, de vermelde prijs zou zijn vanaf € 45.50, maar dat staat er dus duidelijk niet. Ik zou dus graag € 20 teruggestort krijgen.
Dubbele betaling
Beste , Wij hebben enkele weken geleden een bungalow geboekt bij Kempervennen. (Center Parcs) Boekingsnummer : 6073320 Zaterdag 23 augustus mijn eerste boeking maar ik kreeg geen boekingsbevestiging waarop ik zondag 24 augustus opnieuw een boeking deed. Ik kreeg daarop vrij snel een bevestiging van mijn reservering door. De week daarop zie ik dat er 2x 540 euro van mijn rekening is gegaan. Na verschillende mails en telefoons krijg ik na 2 weken nog altijd geen antwoord op mijn vraag of ze dit al hebben nagekeken en of kunnen verifieren. Zelf hebben ze me na een zoveelste kwade telefoon een belofte gedaan dat ze me dinsdag 10 september persoonlijk gingen bellen. Alsook die dag heb ik echter niets van hun gehoord. Ik voel me niet gehoord ,ze begrijpen mijn kwaadheid maar naar mijn gevoel ben ik nog geen stap verder. Zouden jullie me hier mee kunnen helpen? Mvg Els Hugaert
Center Parcs - reservering betaling
In december 2023 hebben we een reservering gedaan bij Center Parcs voor september 2024. Dit met het oog op vroegboekkorting, want dit is dan veel goedkoper. Nu was ik enkele weken geleden opnieuw op de website gaan kijken en voor exact hetzelfde huisje, in dezelfde periode, in hetzelfde park, was de prijs 500€ goedkoper dan wat wij hebben geboekt. Dit bedraagt 1/3de van het bedrag dat we betalen. Ik heb Center Parcs hierover gecontacteerd en hun antwoord was "wij hanteren fluctuerende prijzen". Ik begrijp dat ze fluctuerende prijzen hanteren en dat het zelfs 100€ kan verschillen, maar 1/3de van onze reservering vind ik ronduit schandalig.
Onterechte overschrijving
Er is onterecht een bedrag van mijn kredietkaart overgeschreven naar de rekening van centerparcs. Ik heb er echter geen boeking gemaakt. Centerparcs heeft geen klachtendienst, wat het zeer lastig maakt om een medewerker te vinden die me te woord wil staan en wil verder helpen. Ik heb al verschillende keren het callcenter gebeld, maar daar krijg ik steeds het antwoord dat zij niet bevoegd zijn om me te helpen. Ik heb ook al verschillende keren hun online klachtenformulier ingevuld en verstuurd. Er is geen ontvangstbevestiging, dus ik kan niet verifiëren of deze zijn toegekomen. Via hun business center ben ik dit emailadres te weten gekomen. Daar heb ik al verschillende mails naartoe gestuurd, zelfs aangetekend. Maar helaas, tot op heden is mijn vraag nog niet ter dege ter harte genomen. Graag had ik het bedrag teruggestort gekregen. Ik heb geen verb´lijf geboekt bij hen.
Hulp nodig?
Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten
