Meest recente klachten

A. A.
6/01/2026

niet-levering en gebrek aan oplossing

Klacht tegen Kwantum – niet-levering en gebrek aan oplossing Begin oktober 2025 kocht ik bij Kwantum gordijnen die volgens afspraak geleverd zouden worden op vrijdag 7 november 2025. Op donderdag 6 november, pas in de late namiddag, kreeg ik een bericht dat mijn gordijnen niet geleverd zouden worden. Sindsdien is er geen levering, geen concrete oplossing en geen duidelijke communicatie gekomen. Ik heb ondertussen: • meerdere e-mails verstuurd zonder inhoudelijk antwoord; • berichten via Instagram gestuurd, waarop telkens werd geantwoord dat men “ermee bezig was” en dat er “een oplossing” zou volgen; • expliciet de bevestiging gekregen dat de gordijnen op 18 december opnieuw besteld zouden worden via de winkel, zodat een snelle levering mogelijk was. Vandaag, 6 januari, heb ik zelf contact opgenomen met de Kwantum-winkel in Oostende. Daar bleek dat men totaal niet op de hoogte is van enige herbestelling. Met andere woorden: de beloofde oplossing is nooit uitgevoerd. We zijn intussen meer dan twee maanden verder sinds de voorziene leverdatum. Ik heb herhaaldelijk geprobeerd dit dossier op een normale manier opgelost te krijgen, maar word telkens aan het lijntje gehouden zonder resultaat. Ik ben dit ronduit beu. Via Testaankoop vraag ik: • een onmiddellijke en duidelijke oplossing, • ofwel snelle levering binnen een concrete en korte termijn, • ofwel volledige terugbetaling, • én een formeel standpunt van Kwantum over de misgelopen communicatie en het niet-naleven van gemaakte afspraken. Ik verwacht dat Kwantum haar verplichtingen als verkoper nakomt en dit dossier eindelijk correct afhandelt.

In behandeling
E. L.
20/12/2025

Levering van goederen die stuk zijn

Beste Ik bestelde 6 tassen op de kwantum website. Bij aankomst en openen van het pakket zag ik dat er één van de tassen stuk was. Ik had het pakket reeds betaald. Ik deed meteen een melding bij de kwantum klantendienst. Nu, meer dan twee weken later heb ik nog steeds geen antwoord ontvangen. Graag had ik ofwel mijn geld teruggekregen ofwel een nieuwe tas (van hetzelfde formaat) toegestuurd gekregen. Bedankt Vriendelijke groet Elien

In behandeling
K. C.
18/11/2025

Niet-conforme levering en herhaalde fouten bij de gordijnen

Bij de initiële levering van de gordijnen voor living L en M waren er fouten in afmetingen en defecte mechanismen, die na heropmeting en vervanging opnieuw niet correct werden uitgevoerd. De recent geleverde gordijnen vertonen een duidelijk kleurverschil en afwijkende plaatsing van de baleinen ten opzichte van de reeds aanwezige exemplaren, waardoor het uniforme en esthetische geheel van de leefruimte verstoord is. Gedurende meer dan tien maanden zijn wij van het kastje naar de muur gestuurd — van winkel naar klantendienst, weer terug naar de winkel, en opnieuw naar de klantendienst — zonder dat een structurele oplossing is geboden. Ondanks herhaalde pogingen tot herstel blijft het probleem bestaan, waardoor een gedeeltelijke vervanging geen oplossing biedt en een volledige vervanging of andere adequate compensatie noodzakelijk is.

Afgesloten
J. D.
13/11/2025

Misleidende informatie bij aankoop product

Geachte mevrouw/heer, Op 10/11/2025 wilde ik de stoel faenze in uw winkel kopen en genieten van de promotie/korting die u had gemaakt. Echter, de beloofde promotie/korting werd geweigerd en niet verrekend bij mijn aankoop. Ik verzoek u daarom de beloofde promotie/korting te willen toepassen en ervoor te zorgen dat er 8 stoelen voor mij klaarstaan bij afhaling. Met vriendelijke groet,

Afgesloten
V. M.
13/11/2025

Foute levering

Begin juli bestelde ik gordijnen voor meer dan 1.000€. Ze werden geleverd op 25 en 31/8. Bij het ophangen constateerde ik dat verschillende gordijnen niet voldeden: te breed, te smal, niet recht, sleuren over de grond aan de muurkant en in het midden. Bijkomend is er in 2 gordijnen een fout in de stof. De ramen werden door Kwantum thuis opgemeten, waardoor ik garantie heb als het niet juist was. Na veel klagen, mails, telefonisch en in de winkel Mechelen, is er op 17/9 een inspectrice langsgekomen. Zij bevestigde mijn klacht en ik zou nieuwe gordijnen krijgen ter vervanging. Alles goed tot daar. Na 1 maand, op 14/10 heb ik de inspectrice ge-smst ivm de opvolging, volgens haar was alles correct doorgegeven. Ik heb ook emails gestuurd naar de winkel en de klantendienst. Helaas, zonder antwoord. Sindsdien wacht ik nog altijd op een antwoord op de vraag: wanneer krijg ik mijn gordijnen?

Afgesloten

Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform