Middelmatig

41 punten Info

Meest recente klachten

Y. C.
7/11/2025

Kapotten dozen

Het is de tweede keer dat Farmaline het product in een kapotte doos levert. Twee dure crèmes zaten in kapotte dozen. Ik vind het een hele slechte service. Dit soort producten moeten mooi verpakt zijn. En zeker niet kapot.

Afgesloten
C. V.
16/10/2025

Terugbetaling wegens annulatie

Onderwerp: Klacht over Farmaline – weigering van annulatie en terugbetaling Beste, Ik wens een klacht in te dienen tegen Farmaline. Ik heb via hun website een bestelling geplaatst, maar enkele minuten later merkte ik dat ik per vergissing het verkeerde product had besteld. Ik heb onmiddellijk via hun contactformulier/klantendienst gevraagd om de bestelling te annuleren. Farmaline reageerde pas vele uren later, met de melding dat de bestelling al verwerkt was en niet meer kon geannuleerd worden. Dat vind ik onaanvaardbaar, aangezien ik de annulatie meteen na de bestelling heb aangevraagd, dus ruim op tijd. Nu beweren ze bovendien dat ik het product zou ontvangen hebben (wat ik niet besteld wou) en dat ik het niet kan terugsturen, wat volledig onlogisch is. Volgens het consumentenrecht heb ik recht op herroepingsrecht binnen 14 dagen, zeker voor producten die ongeopend zijn. Ik vraag daarom uw tussenkomst zodat: 1. Farmaline de bestelling alsnog annuleert of het product terugneemt; 2. Ik zo snel mogelijk mijn volledige bedrag terugbetaald krijg. Met vriendelijke groeten, Chantal Van Dessel

Afgesloten
L. S.
1/09/2025

Mijn retourzending geweigerd en teruggestuurd

Tot laatst was ik tevreden over Farmaline.be : mijn volledige bestellingen van niet-voorschrift plichtige geneesmiddelen waren snel en volledig geleverd. Zie: Farmaline.be (BE->NL->DE ?) : https://www.farmaline.be/nl/juridisch/wettelijke-informatie/ Bij mijn recentste bestelling was er een ongewoon late respons: « 2 van de 3 producten zijn niet op voorraad, (…) echter zonder alternatief (volgens TA&Me app dus wel), zonder datum nalevering of mogelijkheid tot annuleren ». Gezien de ‘minimale bestelwaarden voor gratis verzendkosten’ bij diverse online apothekers verschillen, Farmaline’s éénzijdige wijziging van onze overeenkomst én hun herroepingsrecht van 30 dagen (zie hun FAQ’s « mag ik een pakket weigeren? » ), heb ik de volledige bestelling (nog vóór hun verzendings-melding ervan !) geannuleerd, hun partiële levering geweigerd en door BPost laten retourneren (volgens BPost tracking eersts voorzien op 28/08, nu blijkbaar verplaatst naar 01/09/25). Een e-deelfactuur werd gemaild, maar over de terugstorting van het saldo geen woord. Volgens BTracking op 01/09/25 is de terugzending geweigerd door Farmaline.be en wordt terug naar mij gestuurd ! info@farmaline.be werd door mij telkens ingelicht, maar bij e-nazicht blijkt het een moeilijke online leverancier te zijn, zie bv. ‘openbare reviews & klachten’ op : - https://www.test-aankoop.be/klagen/publieke-klachten?companyId=500001132 en vnl deze over ‘retourzending niet terugbetaald’ ; - https://nl.trustpilot.com/review/farmaline.be ; e.a. … Andere (BE) online apothekers konden mijn recentste bestelling van niet-voorschrift plichtige geneesmiddelen en binnen dezelfde week wèl nog leveren ! Ik wens dat mijn bestelling nr BE-176073399-1 van 24/08/25 volledig genannuleerd wordt, de retourzendig aanvaard wordt en integraal terugbetaald wordt (68,25€).

Opgelost
N. G.
26/08/2025

account

vroeger woonde ik met domicile te HERSELT Ramselsesteenweg,131 2230 Herselt bij mijn vriendin José Van der Staey ; daar had ik op mijn naam internet en nu ben ik verhuist naar volgend adres: Gebroeders De Winterstraat,115/1 2275 Lille. BE Heb het internet te Herselt stop gezet en is mijn provoider hier Orange. Gelet op het feit dat dat José Van der Staye geen account heeft(ze heeft géén P.C )krijg ik e-mails van farmaline met beste José Van der Staye "gelukkige verjaardag en een cadeau. ik heb reeds via mails en telefoons farmaline erop gewezen dat José op haar adres géén account heeft;en te vergeefs willen ze dat niet schrappen en dat is héél vervelend.Farmaline moet correct werken met de gegevens mijn geboorte datum is 22/08/1941 en van José 26/11/1943 Graag jullie hulp. Met beleefde groeten, Noël

Opgelost Behandeld door Test Aankoop
E. R.
29/04/2025

Betalingsproblemen

Meer als een maand geleden (18/03) had ik een bestelling gedaan van x-tal euro’s. Door Bpost kon het pakketje niet geleverd worden. Ik vraag Farmaline of het mogelijk is om mijn geld terug te storten. Op 31/03 krijg ik een mail met antwoord dat dit max. 15 dagen zal duren, geen probleem. Na 16 dagen herinner ik hun met dezelfde vraag. Afgelopen woensdag 16/04 krijg ik terug een mail met de mededeling dat dit nog zeker 30 werkdagen kan duren. Gerechtelijke gezien als consument moeten zij mij dit bedrag terug storten na 14 dagen.ik heb gisteren nogmaals een herinnering mail gestuurd en heb gemeld dat ik inlichtingen ben gaan vragen aan mijn juridische adviseur maar ik krijg geen gehoor na vele mails gestuurd te hebben en meermaals gevraagd te hebben voor een antwoord, krijg ik die op heden niet. Ik heb 2x gebeld (KS) 1ste keer - mevrouw, beweerde eerst dat ik nooit iets besteld had, na 10min vond ze mij. Uiteindelijk als ik mijn geld vroeg en mij ni wou geven smeet ze de telefoon toe… 2de keer gebeld zeiden ze dat er problemen waren en dat ze de wetgeving kennen maar dat ze niks konden doen omdat dat niet hun dienst was.

Afgesloten

Hulp nodig?

Dit bedrijf antwoordt doorgaans binnen de 5 dagen.
Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform