Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
Meest recente klachten
Vriezer laten openstaan , vlees volledig ontdooit
Beste Wij baten een frituur uit en zijn regelmatige klant bij horeca van zon. Ze zijn al meerdere malen komen leveren maar er is telkens wel iets dat mis loopt. Tartaar, bacon , dat ze niet in de koeling zetten , broodjes die ze gewoon in de gezamenlijke gang laten staan … de laatste levering 29/9 had de chauffeur de deur van de vriezer niet gesloten met gevolg dat ALLES was ontdooit! Er hangt een camera in onze stockage ruimte dus hiervan is ook bewijs dat na het leveren van de goederen onze vriezer in alarm sloeg. Toen mijn partner later aankwam met zijn boodschappen voor het frituur hoorde hij de vriezer in alarm en heeft gelijk de deur toe geduwd. Wij hebben die zelfde dag contact gehad met van zon en heb ook de camera beelden doorgestuurd waarop duidelijk te zien is toen de chauffeur binnen kwam met zijn goederen er niets aan de hand was en toen paar uur later mijn partner met zijn boodschappen aankwam de vriezer alarmeerden. Ik heb ondertussen gebeld gemaild nogmaals gebeld nogmaals gemaild en nu krijg ik het antwoord dat ze een service bieden waarbij ze zelf alles in de diepvriezers plaatsen, hierbij heeft de chaffeur de diepvriezer niet dicht gedaan waardoor de volledig diepvries is ontdooit. Zij komen met geen enkele oplossing. De eindcontrole ligt volgens hun bij ons als klant, waarom vragen ze dan een sleutel van de zaak als wij toch een eindcontrole moeten voorzien? Alsook insinueren ze dingen zoals, misschien heeft onze chaffeur de diepvries wel dicht gedaan nadat de diepvries eigelijk al ontdooit was…. Of misschien was de diepvriezer al kapot…..Mijn diepvriezer is in alarmfase gegaan nadat de chauffeur doorgegaan is, dit omdat de temperatuur te laag werd in de diepvries doordat de deur open stond!Ik wacht nog steeds op een oplossing en geen paraplu systeem waarbij wij nu ineens de eindverantwoordelijkheid dragen !
De winkelprijzen kloppen niet met de factuurprijzen
Beste,Ik ben sinds 2006 klant bij Van Zon maar nu heeft mijn vertrouwen in jullie een flinke knauw gekregen.Ik was op 7 juli ll. in jullie winkel in Beringen. Bij nazicht van mijn factuur kwam ik tot de conclusie dat de prijzen op mijn factuur aanzienlijk hoger waren dan op de prijskaartjes in de winkel. Bv. Art.nr. 59888 Scampi : 15.11€ in winkel en 16.87 op factuurArt.nr. 17174 Primerba : 12€ in winkel en 13.04 op factuurArt.nr. 37746 Serranoham : 8.54€ in winkel 11.63 op factuurEn zo kan ik nog even doorgaan.Ik heb dat gemeld aan de balie en kreeg daar een onwaarschijnlijke uitleg. Als je als zelfstandige gaat afhalen, krijg je 5% afhaalkorting, maar die tellen ze er eerst bij. Je moet geen raketgeleerde zijn om al direct te zien dat de bedragen op de factuur veel hoger zijn dan 5%. En dan nog...er eerst bijtellen om dan uiteindelijk geen korting te moeten geven? Dat is 2x bedrog. Ik heb mijn Gsmnr. achter gelaten zodat de manager mij kon contacteren maar dat bleef tot nu toe zonder gevolg. Vandaar deze verdere stappen.
Hulp nodig?
Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten