Scoredetails
- Totaal aantal klachten
- 167
- Aantal klachten *
- 35
- Afgesloten klachten*
- 82%
- Antwoordratio*
- 10 dagen
Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
Meest recente klachten
levering krant
Sinds de levering van een externe leverancier, sinds begin deze week, al tweemaal de krant niet ontvangen, ze sturen dan wel tegoed bons om de krant zelf te gaan halen, maar ben 84 jaar en niet meer goed te been, ze maken er zich wel gemakkelijk vanaf door te wijzen naar de nieuwe manier van leveren.
Opzegging abonnement
Beste, Vorig jaar heeft mijn vader zich telefonisch een abonnement bij het Laatste Nieuws laten aansmeren en dit voor 3 jaar! Hij is 87 jaar en het lezen is moeilijk geworden doordat zijn ogen achteruitgaan. Maar om zijn abonnement op te zeggen is het een heel gedoe. Vanaf juni liep de levering van de krant dan ook nog mis,sommige weken maar 3 keer een krant, terwijl de domiciliëring gewoon bleef doorlopen en er elke maand 75 euro van zijn rekening ging. Ik heb al 3 keer gebeld en ook een mail gestuurd met klacht, maar er wordt niet geluisterd. Ik heb de domiciliëring dan geblokkeerd omdat ze bleven een krant leveren en nu komen natuurlijk de aanmaningen en telefonisch zeggen ze dat ik steeds na 7 dagen moet terugbellen nadat ik de schuld betaal en dan opnieuw telefonisch opzeg doen. Zo blijf ik wel maanden bezig, aangezien ze steeds nog kranten blijven sturen en ook nadien aanmaning! Ik weet echt niet meer hoe ik dat abonnement kan opzeggen. Ik dacht nochtans dat een telefonisch akkoord niet geldig is en het is een schande om iemand van 87j zoiets aan te smeren.
Bedeling krant
Sinds juni 2025 is de bedeling via Bpost gestopt en wordt dit door een andere bedeler waarvan ik de naam niet ken overgenomen. Echter de bedeling is momenteel ronduit schandalig te noemen . recent voorbeeld : maandag 8/9 , krant ontvangen dinsdag 9/9 , niet ontvangen woensdag 10/9 , krant van dinsdag 9/9 ontvangen , deze van woensdag 10/9 niet donderdag 11/9 , krant niet ontvangen vrijdag 12/9 , krant ontvangen zaterdag 13/9 , krant niet ontvangen Telkens een bezorgklacht ingediend , antwoord gekregen van HLN dat zij de bezorger zouden contacteren doch er verandert helemaal niets aan deze toestand Help , kan u ons verder helpen aub
Opzegging abonnement HLN wegens herhaaldelijke wanprestatie bezorging
Geachte, Hierbij zeg ik mijn abonnement op HLN met onmiddellijke ingang op. De reden is de aanhoudende wanprestatie wat betreft de bezorging van de krant. Ondanks herhaaldelijke meldingen blijven de kranten te laat of zelfs helemaal niet geleverd worden. Als betalende abonnee heb ik recht op een correcte en tijdige levering. Daar dit structureel niet gebeurt, beschouw ik het contract als niet nagekomen. Op grond van de consumentenwetgeving behoud ik mij het recht voor het abonnement per direct te beëindigen, zonder verdere betalingsverplichting. Ik verzoek u tevens om een correcte afrekening te maken en de reeds betaalde maar niet-geleverde edities terug te storten. Gelieve mijn opzegging en de terugbetaling schriftelijk te bevestigen. Met aandrang, Jean-Marie Smets Abonnementsnummer A1003797464
Betaling en abonnement opgeschort
Beste, mijn domiciliering van mei 2025 is niet gebeurd. De reden weet ik niet. Er is altijd voldoende provisie. In juni is de domiciliering doorgegaan voor de maand juni. Op 26 juni gebeld met HLN na 20 minuten iemand z’n de lijn. Ik moest de betaling uitvoeren en haar doormailen. We zijn nu 8 juli en nog steeds geen abonnement dat werkt. Ondertussen als 4 keer gebeld…. Wat een slechte service.
Hulp nodig?
Dit bedrijf antwoordt doorgaans binnen de 10 dagen.
Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten