Scoredetails
- Totaal aantal klachten
- 180
- Aantal klachten *
- 30
- Afgesloten klachten*
- 83%
- Antwoordratio*
- Zonder antwoord
Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
Dit bedrijf heeft een slechte score
Als je hulp nodig hebt, bel onze advocaten
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Meest recente klachten
Defecte motor
Geachte mevrouw/heer, 7/04/2025 Mijn Peugeot nes 2008 GT LINE 1.2 pure Tech 130 ch stop&start EATB , is stilgevallen op de autoweg . Nu blijkt dat er grote kosten zijn om de motor te herstellen en dit door een gekend probleem met de distributie riem . Mijn wagen heeft momenteel slechts 66500 km en het laatste grote onderhoud was op 61600 km. Dit heeft geleid dat ik genoodzaakt was om een andere wagen te kopen , Mijn vraag is om toch een redelijke tegemoetkoming te krijgen om de geleden verlies . Daarom verzoek ik u onverwijld en uiterlijk tegen 30/04 / 2025 Een redelijk antwoord vanwege Peugeot Met vriendelijke groeten, Deschaeck Dan Bijlage: - Kopie factuur - Ander nuttig element voor het bedrijf in het kader van uw klacht
Puretech 1.2 olie verbruik
Beste heb mijn wagen kunnen binnen doen onder garantie bij PEUGEOT STELLANTIS &YOU MECHELEN maar moest wel 335 zelf opleggen zie bijlagen hoop dat het nu opgelost zal zijn want ze konde mij niks beloven als het probleem nog steeds was moest er een nieuwe motor in en moet ik minstens zelf 2000 bijleggen zeide ze snap zelf niet waarom ik 335 moet bijleggen voor iets dat misschien niet herstelt is laat ons hopen van wel maar vind dit een rare gang van zaken doen ze zeide mij ook dat ik mag blij zijn dat ik al 125000km gedaan heb met de wagen en dat er nog iets aan gedaan word ik heb wagens gehad met 250000km maarja dit waren dan ook jaguar bmw en zelf ford en trouwens is dit probleem al ontstaan toen ik de wagen 5 maand had heb er zelf facturen van heb de wagen gekocht met 90000km van b2cars en de problemen zijn begonnen op 100000km de wagen is met dit probleem 2 keer binnen geweest in het jaar dat ik 1 jaar garantie had met telkens het antwoord dat dit normaal olieverbruik is bij de puretech 1.2 motor heb dit ook op factuur staan een motor dat 3,5 liter (volle carter) verbruikt om de 2500km is niet normaal welke motor dan ook toen ik naar b2cars ging voor de oude facturen van de vorige eigenaar (leasing maatschapij alphabet) omdat Peugeot Schyns in luik mij de facturen niet wouw bezorgen wegens privacy redenen ook al was hij daar elk jaar onderhouden door de vorige eigenaar zei b2cars mij dat peugeot al moeilijk doet voor wagens dat 3000km te laat zijn met hun onderhoud en dat ik al de 4de wagen met het zelfde probleem was in 1 week tijd en dat er zelf wagens tussen waren met blijvende motor schade wat ik zelf ook 2 keer bijna voorhad als het lichtje van de olie brand is het eigenlijk al te laat want dan is de carter al volledig leeg en begint de auto raar te doen en kreeg ik foutcode P0369 wat dus wijst op een probleem met de nokkenas waarschijnlijk aan het vastlopen zonder olie maar gelukkig vulde ik altijd op tijd de olie bij en ging de fout code weg maar kan mij inderdaad wel inbeelde dat mensen de motor gewoon kapot rijden omdat als je de motor aan en uitzet de melding van te weinig olie weg gaat mvg
Herstelkosten extreem hoog
Geachte mevrouw/heer, Omwille van een lege batterij en daarop volgend interventie via PSA Assistance, zijn er fouten gemaakt die verdere beschadigingen hebben veroorzaakt in het elektrisch systeem. Uiteindelijk heeft de volledige herstelling mij 2.438,83 euro gekost (zie 3 facturen in bijlage), waarvan ongeveer 264 euro voor het vervangen van de batterij. Daarom vraag ik jullie mij 2.220,86 euro terug te storten omdat ik niet verantwoordelijk kan gesteld worden voor alle extra schade door een foute interventie. Op 29 juli 2024 heb ik om 10u06 PSA Assistance (contract nr 651 284 515) gebeld omdat de batterij van mijn wagen, Peugeot 308 met nummerplaat 1-REU-256, blijkbaar leeg was. Ik had 3 weken niet met de auto gereden. Rond de middag is de depannage dienst langs gekomen. De persoon van de depannage heeft een draagbare startbatterij aangesloten. Na de derde poging bleef de motor draaien. Onder zijn begeleiding heb ik dan de wagen, met draaiende motor, naar de garage gereden voor vervanging van de batterij. Garage Peugeot Serneels, Liersesteenweg 260, 2220 Heist-op-den-Berg. Na het vervangen van de batterij bleef er nog een alarm actief. Om dit op te lossen diende een module BPGA vervangen te worden: zie factuur 1. Wanneer ik de wagen ging afhalen bleek de centrale vergrendeling niet te werken, maar omdat de garage in jaarlijks verlof ging moest ik 3 weken later terug een afspraak maken. Ondertussen had ik ook bemerkt dat de cruise control niet meer werkte. Na 4 weken werd het probleem van de centrale vergrendeling opgelost via een BSI ruil (factuur 2), maar de cruise control was nog een probleem. Omdat ik op vakantie vertrok heb ik een afspraak gemaakt 4 weken later om het probleem op te lossen van de cruise control. Hierbij zat het probleem in de dashboard en dat diende dan vervangen te worden (factuur 3). Het is duidelijk dat al deze extra beschadigingen het gevolg zijn van een foute/slechte interventie van de PSA Assistance depannage dienst. Garage Serneels heeft mij verzekerd dat zij de correcte procedures gevolgd hebben. Indien ik binnen 15 dagen na verzenden van deze brief geen antwoord heb ontvangen, zal ik niet aarzelen om juridische stappen te ondernemen om mijn rechten te beschermen. Met vriendelijke groeten, Willy Huybrechts
motor stuk
Mijn wagen is amper 6 jaar oud en de motor is stuk, door een riem waarvan de kwaliteit slacht was bij deze serie , ze brokkelt af en komt in de kleppen terecht waardoor het olieverbruik abnormaal hoog is en de motor stuk gaat. Dit probleem is gekend en ze weigeren bij Peugeot deze te herstellen omdat ik 3 onderhouden daar niet heb gedaan en ik geen factuur van onderhoud kan voorleggen van 2023 en 2022. Auto is altijd stipt onderhouden geweest , niet in hun garage ( de laatste 3 jaar) maar bij vrienden. Dit staat ingevuld in mijn onderhoudboekje! Het probleem is algemeen gekend en ik heb 10 jaar garantie en de wagen is maar 6 jaar!
Schade aan wagen tijdens levering
Op 6 aug werd mijn nieuwe wagen peugeot 208 in men garage geleverd. Toen we hem ophaalde zagen we schade aan en onder de motorkap , of die snel snel was opgelapt. Uiteindelijk blijkt dat er een ongeval gebeurde tijdens het transport , die ze wouden verdoezelen en plus Nu willen ze hem onder garantie terug herstellen maar geen uitleg wat er gebeurd is, geen expert , en geen schade vergoeding of tegemoetkoming van peugeot uit. Ik kocht een NIEUWE wagen geen wagen die nu al voor de 2de keer gaat hersteld worden , waar ik ook überhaupt niet weet wat er allemaal aan scheelt laat staan dat deze wagen na verloop van tijd hier nog verder hinder gaat ondervinden en ik dan na 2 jaar zelf voor de kosten ga kunnen opdraaien! Peugeot is een degoutant bedrijf . Ze wouden het eerst verdoezelen dat dit gebeurde tot we het thuis zelf moesten ondervinden ! Fraudeurs zijn echt! En dan gewoon zeggen oke je doet de auto binnen en we repareren het snel! Oke maar ik wil een schadevergoeding! Of kortom gewoon een nieuwe waar ik voor betaalde !! Mortorkap geplooid , zijflank herstelt , nieuwe ruit , nieuwe bumper in moeten zetten dus kortom een volledige linker voorkant werd dus geaccidenteerd!! Laat staan wat er onder de motorkap gebeurde!!
Hulp nodig?
Dit bedrijf reageert niet.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten