Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
Meest recente klachten
Onmogelijk om een antwoord te bekomen vanwege Securitas
Door stopzetting contract proberen we sedert 28 april proberen de installateurscode te bekomen. Onmogelijk om een reactie te bekomen vanwege Securitas.
Oplichting, geen service en domicilieringvervalsing Securitas alerr service
Totaal geen service en zeer veel technische problemen met het alarm. Opvolging zeer schandalig. Historiek van resemklachten beschikbaar. Verder dubbele afhoudingen van domicilieringen en het complete toppunt : aanvragen van nieuwe domicilieringen aan de bank zonder toestemming van de klant met nog meer kans op dubbele betalingen. Vaak ook laattijdige reacties bij alarm en nu het niet meer kunnen aanbieden van slimme contacten in deuren ….Sorry. Zijn echt bedriegers en andere mensen moeten gewaarschuwd worden.
Onterecht ontslagen
Beste, ik werd op 4juni 2018 onterecht ontslagen. Juist voor men ontslag werd een collectieve klacht ingediend tegen de baas. Pas na 6 maand kreeg ik mijn C4. In mei 2018 had ik mij eens mistrapt en op mijn elleboog beland arbeidsongeval niks ernstig 2 dagen thuis. In januari 2019 werd het arbeidsongeval niet herkend... Omdat ik de getuigen hun privé adressen niet kon geven noch telefoon. In november 2018 kreeg ik een brief van dkv voorstel voor individuele overname ik nam contact telefonisch met hen op, de d'âne excuseer de zich en zei dit een vergissing wss de brief omdat ik sinds Julie 2018 niet meer verzekerd was....vandaag heb ik dus problemen met huidige hospitalisatie verzekering die mijn operatie weigerde terug te betalen aangezien symptomen dateren van september 2018.... Wet verwilghen werd hier niet gerespecteerd en ik zat zonder weten zonder dekking hospitalisatie.Ik ben mijn anciënniteit ook kwijt binnen de sector aangezien tussen ontslag en nieuwe job 2 maand zit.... Kosten arbeidsongeval voor mij, kosten operatie voor mij, 5 jaar gewerkt voor niks, en onterecht ontslagen.... Ik had graag geweten wat ik hier aan kan doen allemaal? Of ik zelf recht zou hebben op een schadevergoeding?
Inbraakalarm gemeld als vals alarm
Op vrijdagavond 21:15 kregen we een sms van Verisure. Er was inbraakalarm en ik moest contact opnemen met de meldkamer. Na het geven van mijn code vroeg ik uitleg, maar volgens de operator bleek het om een vals alarm te gaan. Hij had de beelden bekeken en niets gezien !!!! Er zou zogezegd een spin voor de camera gezeten hebben die het alarm had veroorzaakt !!!!Bij ons thuiskomst, omstreeks 1u30, schakelden wij het alarm uit en gingen we van de garage naar de keuken binnen. Bij onze binnenkomst zagen we dat de dubbele vensterdeuren wagenwijd opengebroken waren en de vensterdeuren van de living ook openstonden.Wij hebben onmiddellijk de politiediensten verwittigd, die de nodige vaststelling gedaan hebben en pv hebben opgemaakt !.Door het feit dat er werkelijk ingebroken is geweest, vraag ik mij dan ook af waarom wij iedere maand een bijdrage voor videomonitoring betalen als blijkt wanneer wij een melding van inbraak krijgen, u geen inbrekers kunt waarnemen.
Hulp nodig?
Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten