Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
Meest recente klachten
Klacht parkeerretributie
Beste, zoals eerder aangegeven deze klachtformulering... Documenten zijn toegevoegd. Zoals u zal kunnen zien gaat het om een parkingboete waarvan de gemeente Anderlecht bevestigde dat er op zondag niet moet betaald worden. Hun formulering waarom ik beboet word begrijp ik helemaal niet. De gemeente gaf ook aan dat de firma Parking Brussels ook al niet meer telefonisch te bereiken is vanwege de vele betwistingen. Nu...op jullie aangeven heb ik gewacht op de 1ste herinnering om te betalen, en jullie dan de bewijsstukken te laten geworden. Ik heb betaald, en effe later werd het bedrag (50€) teruggestort, waarna gauw een 2de herinnering in mijn bus belande, met interest. Niet te begrijpen! Ondertussen heb ik mij gewend tot een kantoor van hen in Anderlecht, waar men mij er attent op maakte dat betwistingen daar niet meer werden gevoerd. ik kreeg een telefoonnummer waar ze mij zouden verder helpen, doch hier klinkt meteen een antwoordapparaat dat betwistingen via mail worden behandeld. Eerder had ik hen gemaild, maar er werd daar tot op heden niet op gereageerd. Graag jullie tussenkomst hieromtrent. Hopelijk krijg ik het totale bedrag gauw teruggestort, in de hoop dan dat deze praktijken een halt kunnen worden toegeroepen. Mvg, Dino Van Craenenbroeck
Parking.brussels blijft zomaar boetes sturen ondanks belofte probleem aan te pakken
parking.brussels stuurde me regelmatig parkeerretributies voor parkeren in Anderlecht, terwijl mijn voertuig nooit in Anderlecht was. parking.brussels erkent elke keer hun fout, en na verschillende foutieve retributies deden ze de plechtige belofte om het probleem bij hen aan te pakken. Probleem opgelost, eindelijk! Of toch niet. Vorige week viel opnieuw een retributie in de bus. Dit lijkt eerder op pesten en stalking. Helaas.
Onterechte parkeerboete
Beste, betreffende parkeerboete 830091684834. Ik kreeg een parkeerboete in mijn brievenbus betreffende fout parkeren in een straat te Anderlecht op zaterdag 11/05/2024.Nu ik woon in Tongeren en ben nog nooit in heel mijn leven te Anderlecht geweest!.Mijn zoon verjaart op 11/05 en wij zaten hier samen met familie zijn verjaardag te vieren in mijn woonst????. Mijn wagen stond geparkeerd zoals altijd in Tongeren zelf en die is heel dat weekend niet verplaatst geweest. Dit kan zelfs opgevraagd worden bij de parkeercontrole van stad Tongeren betreffende die dag.MvgWouter Stevens
Parking.brussels blijft zomaar boetes sturen
Parking.Brussels blijft maar parkeerretributies sturen, ook al kan ik elke keer aantonen dat mijn voertuig nooit in Brussel was. Eén keer kan een fout gebeuren, een tweede zou niet meer mogen, maar al drie fouten? Wanneer ik een foto van de vaststelling vraag, dan komt die niet. Wel na elke klacht een bericht dat het om een fout gaat en de retributie genegeerd moet worden. Echter voelen die opeenstapelende fouten als stalking aan.
Ontercht uitgeschreven parkeerretributie
Beste,Wij hebben een testaankoopabonnement dat op mijn naam staat. Met mijn partner CF ben ik wettelijk samenwonend op hetzelfde adres (tevens het adres waarop uw magazine ons maandelijks wordt bezorgd). Einde juni kreeg mijn partner van Parking Brussels een brief met verzoek een parkeerretributie van 25€ over te maken voor een parkeerovertreding op 22/06, in de vroege namiddag in Schaarbeek.Echter op 22/06 stond haar wagen de hele dag in de parkeergarage van haar werkgever in het Leuvense. Er kan ook geen vergissig van datum of uur geweest zijn want mijn partner is al meer dan een jaar niet meer in Brussel geweest. Vervolgens heeft ze nog diezelfde week een mail gestuurd naar het aangegeven adres om te melden dat het onmogelijk was dat haar auto daar geparkeerd heeft gestaan, en met het verzoek dit na te kijken en de vergissing te bevestigen. Vandaag kregen wij een eerste betalingsherrinnering. In de eerste brief stond nog dat zelfs bij betwisting we de retributie moeten betalen en dat eventueel nadien het bedrag kan teruggestort worden indien onze klacht aanvaard wordt. Dit vinden wij echter de omgekeerde wereld. Het feit dat we na een maand zelfs nog geen antwoord op onze mail hebben ontvangen sterkt ons in onze gedachte dat we die betaling liever niet willen uitvoeren, we wensen immers nadien niet hemel en aarde te moeten bewegen om onze onterecht aangerekende boete proberen terug gestort te krijgen. In de herrinneringsmail vandaag staat verder nog dat bij de volgende herrinnering bijkomend 15€ administratieve kosten zullen aangerekend worden. Onze vraag is nu of we in de problemen kunnen komen door niet te betalen en wat u ons kan aanraden, of eventueel tussenkomen? Alvast bedankt, JV en CF.
Hulp nodig?
Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten