Ik heb op 8 oktober een pakketje verzonden (semmerzake naar brussel, van 1 homerrpunt naar een ander homerrpunt). Sinds 11 oktober staat het pakje op "je pakket is onderweg naar het door jou geselcteerde homerrpunt". Dus heb ik een onderzoek laten opstarten. Vandaag 9/12 melding gekregen dat de deadline verstreken is en mijn pakje dus als vermist wordt opgegeven. Gezien ik geen verzekering had genomen vergoeden ze enkel verzendkosten en een kleine kost volgens gewicht.
Dit is schandalig! Een verzekering nemen ok, allemaal goed en wel als een pakje beschadigd geraakt, je kans het namelijk als verzender onvoldoende ingepakt hebben. Maar een pakje dat verloren geraakt, sorry maar daar kan noch verzender, noch ontvanger aan doen. Die fout ligt helemaal bij homerr zelf. Hoe kan een pakje uberhaupt verloren geraken?? Heeft de koerier het gewoon in de gracht gesmeten??
We kiezen voor een koerier in het volste vertrouwen dat het pakje terecht gaat komen. En niet om achter zo veel weken zo een antwoord te krijgen. Met 10euro gaan we niet ver lopen.