Beste Milo,
Onze website werd inderdaad licht aangepast.
Je welkomstbrief kan je terugvinden op onze website test-aankoop.be in je persoonlijke ruimte: ‘Mijn account - Zie mijn overzicht - Mijn persoonlijke gegevens - Mijn abonnement - welkomstbrief - download de pdf.
Onze excuses voor het ongemak.
Om toegang te krijgen tot de site waarop je een geschenk kan uitkiezen, moet je je eerst registreren en een wachtwoord instellen. Vul je abonneenummerhiervoor in op giftin.be, klik nadien op Aanmelden en volg de instructies voor het verdere verloop van de registratie. Eens je account aangemaakt is krijg je van onze partner een mailtje waarin ze bevestigen dat je punten geactiveerd werden.
We wensen je alvast veel plezier met het uitkiezen van je geschenk&128521;
Twijfel niet om de klantendienst van onze partner even te contacteren als je hier nog vragen over hebt, op het nummer 078251005 of stuur ons een mailtje viahet contactformulier op de site. Zij staan namelijk in voor het opvolgen van deverzending van het geschenk.
Met vriendelijke groet,
Abonnementendienst