Originele boeking was 1375,94 euro (vlucht + hotel naar Ibiza in mei 2026)
Op 30/9 mail gehad dat de vlucht (Ryanair) van tijdstip gewijzigd is. Nieuw tijdstip was ‘s avonds ipv ‘s ochtends waardoor we een volledige dag verliezen. Hiermee waren we niet akkoord. De opties die we kregen was ofwel 1. aanvaarden van de wijziging 2. omboeken naar een andere vlucht of 3. de reis annuleren.
Op donderdag 2/10 voor de eerste keer een aanvraag ingediend om voorstellen tot andere vluchten te krijgen. Geen bevestigingsmail of niets hiervan gehad, dus dan op vrijdag 3/10 nogmaals die aanvraag ingediend aangezien we dachten dat het niet gelukt was. Geen reactie/bevestiging van deze aanvraag..
Op zondag dan beslist dat we de reis in zijn geheel gingen annuleren en dat we de optie met voucher wilden (waarde voucher zou 1513,53 moeten geweest zijn) zie printscreen van bewijs op de website. De website gaf telkens foutmelding als we dit probeerden te kiezen dus dan maar een chat met een medewerker opgestart. ( + zie transcript van de chat, hierin werd 2x gezegd dat we voucher willen) de dame zei dat alles geregeld was en dat het in orde was.
Toen kreeg ik bevestiging per mail enkele minuten na afsluiten van de chat dat het cash bedrag van 1163,94 terugbetaald zal worden (wat ook al niet klopte want ook in de printscreen stond dat als je voor de cash optie kiest het bedrag 1231,94 euro zou moeten zijn); hiermee verliezen we maar liefst 212 euro van het bedrag die we bij originele boeking (1375,94-1163,94).
Hiermee ging ik niet akkoord dus ook weer meteen de chat opgestart, de chat medewerkers waren niet behulpzaam en erkenden de menselijke fout van collega medewerker niet. Diezelfde dag op 5/10 dan een eerste mail naar de klantendienst gestuurd. Na ontvangst van een automatische mail (die niet klopte) heb ik opnieuw een mail naar de klantendienst gestuurd op 6/10. Om te melden dat dit 1) niet onze fout is dat de vlucht verzet is en 2) dat het helemaal niet correct is dat ze dit cash teruggeven en al zeker niet dat het niet het volledige bedrag is. - zie beide mails in bijlage-
Vandaag 7/10 werd ik gebeld (in het Engels) door een medewerker, zij zei me dat ze nog de prijs van de gekozen zitplekken kon terugbetalen (zie ook bevestigende mail die ik hiervan ontving na het telefonisch contact). Hiermee zitten we aan een bedrag van 1163,94 euro + 68 euro = 1231,94 euro. Hiermee verliezen we nog steeds 144!!!!! euro. Ik heb gevraagd eventueel dit restbedrag dan in vouchervorm te geven, maar hier hebben ze geen oren naar.
Concreet wil ik van Lastminute ofwel 144 euro teruggestort krijgen op de rekening ofwel die 144 euro in vouchervorm ontvangen.
En als ze echt correct willen handelen en hun fout rechtzetten geven ze 281 euro in vouchervorm om tot aan hun oorspronkelijke voucherbedrag van 1513 te komen, zoals ze eigenlijk adverteerden.