Geachte mevrouw/heer,
Betreft: Order nummer 24200268
Na 17 maanden vanaf de aankoop, vertoont het product gebreken waardoor het niet meer voldoet aan het doel waarvoor het is aangeschaft.
Meer specifiek, het bed is losweg ingezakt.
Op 05/10/2025 e-mailde ik u om, gezien de aard van het product en de omvang van het geconstateerde defect, herstelling van het product onder garantie te vragen.
Mijn verzoek is afgewezen omdat de leverancier zegt dat "dit niet kan". Ik heb meermaals gevraagd om de leverancier opnieuw te contacteren en mij het verslag wat zij hebben opgemaakt te bezorgen. Samen met eventuele testresultaten die ze uitvoeren. Als zij beweren dat dit absoluut niet kan, moeten ze ook bewijzen hebben om deze claim te doen.
Overeenkomstig de wettelijke garantie van 2 jaar, verzoek ik dan ook onverwijld om herstelling van het product, dan wel om vervanging of terugbetaling van de koopprijs.
Mij een nieuw bed laten kiezen uit uw gamma leek een mooie oplossing. Maar toen bleek dat er maar 2 bedden binnen die prijs vielen en deze zijn, persoonlijk gezien, spuuglelijk. En dan zouden we nog moeten bijbetalen om 2 harde matrassen te verkrijgen. (Wat we nu ook hebben). Hoewel jullie klantendienst dit verkoopt als een mooie oplossing is dit het dus niet.
Ik ben geschrokken van de onvriendelijkheid en de onbehulpzaamheid van de klantendienst. (Telefonisch, vooral zonet op 09/01/2026 15:58)
Ik had de leverancier ook zelf proberen te bellen, aangezien jullie ze zelf niet wouden contacteren maar helaas konden ze niks doen voor particulieren en moest alles via jullie gebeuren.
Mijn vraag om opnieuw contact met de leverancier op te nemen werd dus helemaal genegeerd.
Ik hoop tot een fatsoenlijke oplossing te komen.
Met vriendelijke groet,