Geachte mevrouw/heer,  
 
Op [31/05/2023] kocht ik een [PureSparz bubbq nays 4 personen] in uw winkel en betaalde ik er [529€] voor.  
 
Na [11/05/2025] - max. 24 maanden] vanaf de aankoop, vertoont het product gebreken waardoor het niet meer voldoet aan het doel waarvoor het is aangeschaft. 
 
Meer specifiek, [fout code E90]. 
 
Op [11/05/2025] [ging ik naar uw winkel/e-mailde ik u] om, gezien de aard van het product en de omvang van het geconstateerde defect, herstelling van het product onder garantie te vragen. 
 
Mijn verzoek is afgewezen omdat [geen antwoord en in de winkel zeiden ze geen recht op garantie ook geen reactie op de mail van 11/05/2025 waarschijnlijk met het gedacht dat ik dit zo ging laten, op 28/05/2025] opnieuw een mail gestuurd en deze klacht opgemaakt omdat ik realiseer dat jullie dit willen rekken tot na 31/05/2025 en daar ga ik als consument niet met akkoord want het zijn julie verplichtingen om 2 jaar garantie te bieden ook te lezen op julie website. 
 
Overeenkomstig de wettelijke garantie van 2 jaar, verzoek ik dan ook onverwijld en uiterlijk binnen de [5] dagen om herstelling van het product, dan wel om vervanging of terugbetaling van de koopprijs. 
 
 
Met vriendelijke groet, 
 
 
 
 
 
Bijlagen: 
  
·	Betalingsbewijs
Mail 11/05/2025
Mail 28/05/2025