Terug

Wc-bril

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

R. V.

Naar: Hubo

03/04/2024

Mijn vrouw had een Wc-bril gekocht die niet precies paste op onze Wc-pot. Vragend aan het personeel van HUBO, twee dagen erna, om deze te ruilen voor een beter passend model werd ik gevraagd om deze nieuwe bril maar beter in de vuilnis te gooien, want het PASTIEKJE waarmee de bril was omhuld was gescheurd en zo konden ze NIETS doen voor mij. Het betrof zich dus helemaal niet om een specifieke emballage, zoals een doos of een harde plastiek of vorm, maar eerder een velletje plastiek, o.a. gebruikt om tomaten te wegen.

Berichten (2)

Hubo

Naar: R. V.

03/04/2024

Beste Rudo,Bedankt voor jouw bericht en onze excuses voor het ongemak. We begrijpen dat het frustrerend kan zijn wanneer een product niet naar verwachting past bij jouw behoeften.Helaas moeten we jou mededelen dat we vanwege hygienische redenen geen geretourneerde producten kunnen accepteren die niet meer in de originele, onbeschadigde verpakking zitten. Dit geldt ook voor het plastic velletje waarmee de wc-bril was omhuld.Echter, als een gebaar van goede wil willen we jou graag een korting aanbieden bij de aankoop van een andere wc-bril die beter past bij jouw behoeften. Neem gerust contact met ons op of kom langs in de winkel, en we zullen ons best doen om je te helpen bij het vinden van een geschikte oplossing.Met vriendelijke groeten,FathiHubo Klantendienst--------------------

R. V.

Naar: Hubo

03/04/2024

Nee, dank u wel. Ik had al gehoord en gelezen dat HUBO een slechte naam heeft veroverd, vooral hier in Oostende, op het gebied van service en aandacht aan zijn fel slinkende aantal klanten en dat bevestigt zich nu. Dat onwaardig plastieken zakje is helemaal geen garantie voor de hygiënische omstandigheden van het product. Ik zal er wel op letten om de ingang van de HUBO te vermijden in het vervolg, waar men alleen maar onvriendelijke gezichten ontmoet die liever niet bedienen, maar aanzetten een andere, betere en goedkopere winkel in de naaste omgeving op te gaan zoeken. Ik slik liever mijn eenmalig financieel verlies prompt in dan nog eens mijn aangezicht te laten zien in uw winkel in Oostende.


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform