Geachte Telenet,
Ik wens een formele klacht in te dienen over de slechte dienstverlening en de onjuiste facturatie van mijn abonnementen.
Situatie en problemen:
Abonnement WIGO 23/10 tot 22/11 voor 152,28 € + 6 € voor pods/mnd
• Ik woon in een rijwoning zonder goede isolatie, maar dat verklaart niet waarom ik geen stabiele internetverbinding heb. De pods werden aangekocht omdat de wifi constant slecht en onstabiel was.
• Op 27 of 28 oktober had ik helemaal geen internet en moest ik noodgedwongen via mobiele data werken, waardoor mijn bundel bijna volledig opgebruikt werd.
• Voor deze problemen werd mij een schadevergoeding van 15 €/maand gedurende 6 maanden beloofd.
Wijzigingen abonnement:
• Op 6/11 wijzigde ik noodgedwongen naar ONEup (3x ongelimiteerd mobiel + TV Flow) voor 157,66 €, met gratis activatie.
• Van 7/11 tot 12/11 was ik in Engeland, waar ik recht had op mobiel internet, sms en bellen zoals in de EU. Toch kon ik geen gebruik maken van deze diensten.
• TV Flow werkte de hele abonnementsperiode totaal niet. Ik heb meerdere keren gebeld, maar kreeg telkens foutmeldingen voor in te loggen. Hiervoor werd mij een schadevergoeding van 15 €/maand gedurende 3 maanden beloofd.
• Op 18/11 wijzigde ik opnieuw naar 2x ongelimiteerd + 1x 10GB + TV Iconic voor 138,85 €/maand, met gratis activatie. In de hoop dat nu alles werkt.
Technische problemen:
• De TV-box werkte niet. Optie was: ofwel wachten op technieker binnen een paar dagen. Ik bood zelf aan om naar een Telenet-winkel om deze te vervangen zodat alles naar behoren zou werken. Toch lukte het niet en had ik geen verbinding voor TV.
Later kwam een technieker langs, die het probleem niet oploste en toch een nieuwe box plaatste. Uiteindelijk heb ik het probleem zelf opgelost door alles via wifi te laten werken.
• De technieker heeft niets opgelost, maar er wordt 85 € voor zijn interventie aangerekend, terwijl mij telefonisch werd gezegd dat dit gratis zou zijn.
• Ook het toestel dat onnodig vervangen werd, wordt aangerekend (50 €).
Conclusie en verzoek:
• Mijn eindafrekening zou ongeveer 130 € moeten bedragen, rekening houdend met de kortingen en de lagere maandprijs van het laatste abonnement.
• Ik weiger de extra aangerekende kosten voor de technieker en het toestel.
• Ik eis dat de beloofde kortingen (2 x 15 €/maand, respectievelijk voor 3 en 6 maanden) correct worden toegepast.
• Daarnaast vraag ik een extra schadevergoeding voor de vele telefoons, tijd en moeite die ik heb moeten investeren om uw diensten werkend te krijgen.
Gelieve mijn factuur onmiddellijk te corrigeren en mij schriftelijk te bevestigen dat de kortingen en compensaties correct zullen worden toegepast.
Er ging ook een 15€/mnd voor 6mnd toegepast worden voor een 2e klacht van een niet geleverde GSM toestel. Dit zie ik ook nergens verschijnen op de factuur.
Sükran