Terug

Verloren pakket

Opgelost Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

S. H.

Naar: GLS Belgium NV/SA

11/03/2021

Beste,Ik bestelde en mijn partner bestelde deze week twee keer een product dat via GLS geleverd zou worden. Het eerste pakket van mijn partner werd op een verkeerd adres geleverd. Alle geluk hadden we een vriendelijke meneer die ons het pakket zelf kwam afgeven. Mijn pakket is een ander verhaal.Ik zou eergisteren een pakket ontvangen moeten hebben. Via de site van GLS kreeg ik te zien: pakket geleverd om 14.42u. Raar, ik zit de hele dag thuis wegens ziekte en heb niemand weten passeren. Ook zie ik staan, dat er afgetekend is onder de naam ‘SANNA’. Ik bel GLS op en deze nemen contact op met de chauffeur. De chauffeur beweerd dat hij het pakket daadwerkelijk voor de deur heeft afgezet en dat, als het er niet staat, het dan wel gestolen zal zijn. Wat ik nu heel raar vind, is dat ik de hele dag in de zetel lig, zicht heb op mijn voordeur, aan mijn raam, aan mijn zetel en echt niets heb zien passeren van GLS, pakket of iemand die mijn pakket is komen stelen. Ik moet dan maar contact opnemen met de leverancier en die zullen me verder helpen. Wat ik echt niet vind kunnen is: 1. Chauffeur zet pakket (duurder pakket) gewoon maar voor de deur af en gaat er vanuit dat het dan gestolen is. 2. Chauffeur tekent af in mijn naam, onder een verkeerde naam dan nog (Sanna ipv Sanne) 3. Ze gaan er zomaar van uit dat het gestolen is. Dit kan zo maar niet. Het is dan wel heel gemakkelijk iets zelf in de zakken te steken (ik vermoed dit niet) en dan te zeggen: het zal gestolen zijn. Ze doen zelf niets, via GLS, maar de leverancier moet het dan maar oplossen. Dus of ik krijg mijn geld niet en geen pakket, of ik krijg opnieuw een pakket opgestuurd, wat wil zeggen dat de leverancier dan maar alles op zich moet nemen, omdat GLS in de fout gaat? Ja dan is het gemakkelijk te zeggen dat mijn pakket mogelijks gestolen is...Ik vind het echt niet oké hoe hier gehandeld is door GLS. Naar onderzoek te doen op het internet, zie ik dat er ENORM veel mensen zijn die hetzelfde probleem hebben als ik. Dit kan niet door de beugel. GLS is echt in de fout gegaan hiermee. Ik heb contact opgenomen met de leverancier, maar nog geen antwoord gekregen. Ik hoop nog altijd ten zeerste dat een vriendelijke buur mijn pakket ontvangen heeft en deze mij nog bezorgd. Anders is mijn pakket echt spoorloos. Ik vind het alleen echt niet correct hoe er door GLS gewerkt en gehandeld word.

Berichten (3)

GLS Belgium NV/SA

Naar: S. H.

11/03/2021

Beste, Graag een pakketnummer zodat wij een onderzoek kunnen opstarten. Dank. Met vriendelijke groet, Kind regards, Astrid Hanssens Legal Manager GLS Belgium Distribution NV/SA GLS Belgium NV/SA Head Office Humaniteitslaan 233 Boulevard de l'Humanité 1620 Drogenbos Belgium T +32 (0)2 55 66 377 F +32 (0)2 55 66 201 M +32 (0) 497 244 144 E astrid.hanssens@gls-belgium.com www.gls-group.eu Avis confidentiel (loi du 1er mars 2000 créant un Institut des juristes d'entreprises) Vertrouwelijk advies (wet van 1 maart 2000 tot oprichting van een Instituut voor bedrijfsjuristen)

S. H.

Naar: GLS Belgium NV/SA

11/03/2021

Pakket nummer: 921621195922

GLS Belgium NV/SA

Naar: S. H.

15/03/2021

Beste, Ons Claims departement heeft hieromtrent nog niks ontvangen. Gelieve de afzender te willen verzoeken een dossier te openen via customer.service@gls-belgium.com. Dank Met vriendelijke groet, Kind regards, Astrid Hanssens Legal Manager GLS Belgium Distribution NV/SA GLS Belgium NV/SA Head Office Humaniteitslaan 233 Boulevard de l'Humanité 1620 Drogenbos Belgium T +32 (0)2 55 66 377 F +32 (0)2 55 66 201 M +32 (0) 497 244 144 E astrid.hanssens@gls-belgium.com www.gls-group.eu Avis confidentiel (loi du 1er mars 2000 créant un Institut des juristes d'entreprises) Vertrouwelijk advies (wet van 1 maart 2000 tot oprichting van een Instituut voor bedrijfsjuristen)


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform