Terug

Vanden Borre life abonnement

In behandeling Openbaar

Aard van probleem:

Garantie

Klacht

F. S.

Naar: VANDEN BORRE

03/09/2025

Geachte, op 28/5/21 kochten we een LG Oled TV. Diezelfde dag sloten we een Vanden Borre Life abonnement af. Op de factuur van 01/6/21 stond: "Heb je een Vanden Borre life abonnement dan herstellen we je toestellen gratis: je LG Oled TV gedurende 5 jaar". Bij de herstelling (08/25) van de tv wordt er gemeld dat de dekking vervallen is. Via mijn account stel ik inderdaad vast dat de dekking beëindigd is op 01/6/23. Zijn toen de voorwaarden aangepast? Hoe kon ik weten dat ik mijn abonnement moest updraden om aan de voorwaarden te blijven voldoen? Ik ben ontgoocheld en wens een volledige financiële tegemoetkoming aangezien er op de aankoopfactuur stond dat er een volledige gratis herstelling was gedurende 5 jaar.

Berichten (2)

F. S.

Naar: VANDEN BORRE

04/09/2025

Geachte M, inderdaad dat klopt, NU geldt mijn abonnement enkel nog 'Groot electro'. Dit komt omdat de voorwaarden op 01/06/23 aangepast werden door jullie. Maar op het moment van de aankoop telde mijn abonnement wel voor 'Groot electro en TV'. Heb je mijn aankoopfactuur niet bekeken (blz 2) waarop wel stond dat de TV 5 jaar gratis hersteld zou worden? Ik heb geen bericht ontvangen van jullie dat jullie de voorwaarden eenzijdig gingen aanpassen, anders had ik wel een upgrade kunnen doen voor mijn abonnement.

VANDEN BORRE

Naar: F. S.

08/09/2025

Vanessa (Vanden Borre) 8 sep 2025 13:30 CEST Beste, Zoals op 03/09/2025 gemeld. Volgens jouw contract is enkel de formule Groot elektro inbegrepen, en niet de formule Groot elektro + TV. Het is dus volledig normaal dat een technische interventie voor een televisie niet onder jouw Vanden Borre Life-dekking valt, aangezien jouw formule enkel groot elektro omvat. Er wordt nergens vermeld dat een technische interventie op jouw televisie gedurende vijf jaar gratis zou zijn. Wij blijven tot jouw beschikking mocht je nog verdere vragen hebben. Fijne dag, Vanessa, Consumentendienst, Klachten 4 sep 2025 11:45 CEST ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform