Ik wens een klacht in te dienen over de dienst die Ikea aanbiedt om een bestelling te betaling via Oney bank. Ik heb een bestelling geretourneerd en krijg maar geen terugbetaling van Oney.
Reeds 4 x heb ik hiervoor telefonisch contact opgenomen met Ikea, evenals per e-mail een klacht ingediend waar ik geen antwoord op krijg. Telefonisch krijg ik als antwoord dat het doorgegeven is op 8 november aan Oney en dat Ikea verder niets kan doen.
Ik ga hier echter niet mee akkoord. Ik kan Oney niet telefonisch bereiken en een mail via hun contactformulier krijg ik geen antwoord op mijn vraag voor terugbetaling. Ook Ikea kan mij geen tefefoonnummer van Oney bank bezorgen hoewel ze deze dienst wel aanbieden als mogelijk betalingsmiddel, ik vind dus dat Ikea evenzeer verantwoordelijk is als een geretourneerde bestelling door Oney niet wordt terugbetaald. Zij dienen de verantwoordelijkheid voor hun klanten op te nemen wanneer ze deze dienst aanbieden.
Als een terugbetaling voor dergelijke problemen zorgt, zou Ikea beter deze dienst niet meer aanbieden en de samenwerking met deze "bank" stopzet.
In de hoop dat er een gevolg wordt gegeven aan dit schrijven, verblijf ik,
met vriendelijke groet,