Geachte,
Wij hebben inderdaad uit commerciële overwegingen een bedrag van 2032€ terugbetaald, hoewel wij daartoe niet verplicht waren gezien de getekende verkoopovereenkomst.
In deze overeenkomst staat duidelijk genoteerd dat:
Het bedrag van de bovenvermelde diensten blijft verschuldigd aan de firma TEAM CONSTRUCT nv als forfaitaire vergoeding.
In geval dat de bouwheer beslist om de bouw van zijn woning toe te vertrouwen aan de firma TEAM CONSTRUCT nv, die de partijen in een afzonderlijke overeenkomst zouden sluiten, zal de bovenvermelde som afgetrokken worden van de contractuele prijs.
Deze overeenkomst is beperkt tot de hierboven beschreven diensten.
De overeenkomst gaat in na een termijn van 7 dagen beraad, te tellen vanaf de dag van ondertekening door de klant(en).
Gedurende deze termijn, mag deze zonder kosten geannuleerd worden door de klant(en).
De volgende werken werden ook effectief uitgevoerd:
Voorontwerp(en)
Grondsondering
Infiltratietesten
Bouwaanvraagplan(nen)
Stabiliteitsstudie
De klanten hebben een kopie van al deze documenten ontvangen op 05 juni.
De e-mail van 19 mei 2025 van de heer Jaubin voorziet inderdaad in de mogelijkheid van een extra financiële tussenkomst van 2.344,38 € inclusief btw maar enkel op voorwaarde dat de klant het project voortzet met een andere architect (dit werd duidelijk uitgelegd aan de klant).
Bij deze optie werd verder geen gevolg gegeven door de klanten.
Wij vragen dus een bevestiging voor de afsluiting van dit dossier.
Dit wordt jullie gemeld onder voorbehoud van alle rechten en zonder enige nadelige erkentenis van onzentwege.
I.O
Team Construct n.v
Avenue Paul Gilson-laan 49
1601 Ruisbroek
02/556.47.51
lucia.valente@teamconstruct.be
De: klachten@notify.test-aankoop.be klachten@notify.test-aankoop.be De la part de klachten@test-aankoop.be
Envoyé: dimanche 22 juin 2025 15:30
À: info info@teamconstruct.be
Objet: Stopzetting contract