Terug

Stopzetten abonnement

Opgelost Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

R. V.

Naar: Het Nieuwsblad

18/04/2020

BesteTwee weken geleden stuurde ik jullie een bericht om mijn abonnement te annuleren. Ik vind het immers niet de moeite om mijn huidige maandelijkse prijs hiervoor te betalen.Gezien de huidige situatie, begrijp ik dat het iets langer kan duren voor jullie om dit verzoek af te handelen. Desondanks vind ik twee weken geen reactie mogen vernemen van jullie wel erg lang. Omdat ik nog anderhalve maand in California verblijf, kan ik hier geen telefonisch contact voor opnemen. In ieder geval heb ik jullie ruim op voorhand laten weten dat ik mijn abonnement wil stopzetten, meer dan de 14 dagen vereist volgens jullie website, om niet meer gefactureerd te worden voor volgende maand. Ik verwacht dan ook dat dit niet gebeurt.Met vriendelijke groetenRobin Vandaele.

Berichten (3)

R. V.

Naar: Het Nieuwsblad

22/04/2020

Geachte Klantendienst Het NieuwsbladNa bijna drie weken heb ik dan toch eindelijk een reactie gekregen via mail, met de positieve boodschap dat mijn abonnement wordt stopgezet.Echter wordt deze nu stopgezet op 26 mei. Zoals ik eerder vermeld heb, heb ik jullie tijdig---meer dan de door jullie opgelegde 14 dagen op voorhand---laten weten dat ik mijn abonnement wil stopzetten, om geen betaling meer uit te voeren voor de maand mei. Gezien ik hiervoor aan de voorwaarden heb voldaan, verwacht ik dan ook dat er ofwel geen betaling meer wordt uitgevoerd voor deze periode, ofwel---indien jullie dit om de een of andere reden niet tijdig kunnen stopzetten---dat jullie dit bedrag (€20) terugstorten op mijn rekening.Alvast bedankt.Met vriendelijke groetenRobin Vandaele.

Het Nieuwsblad

Naar: R. V.

01/06/2020

BesteBij deze bevestig ik dat onderstaande klacht onderling met de klant afgehandeld werd.Met vriendelijke groetRobby Van Rossum Customer Services ManagerMEDIAHUIS Katwilgweg 2 B-2050 Antwerpenwww.mediahuis.be robby.vanrossum@mediahuis.be

R. V.

Naar: Het Nieuwsblad

01/06/2020

Geachte Het NieuwsbladHierbij laat ik weten dat de klacht nog niet afgehandeld is. Immers, jullie hebben mijn bankrekeningnummer gevraagd om mijn 20 euro terug te storten, omdat dit niet via mijn Mastercard zou kunnen. Ik heb echter al meer dan een maand niets ontvangen van jullie.Met vriendelijke groetenRobin Vandaele


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform