Terug

Site loopt vast waardoor je promo niet krijg

In behandeling Openbaar

Aard van probleem:

Verkoop

Klacht

L. C.

Naar: Telenet

10/12/2025

Beste, Je ontvangt een mail bij je ONE abonnement dat je recht hebt op een TV voor 59€. Echter wanneer je deze wilt aankopen gaat de site steeds in foutmelding met als melding "Oops! Er is iets fout gelopen. Probeer het later opnieuw." Echter je kan zo lang wachten en zoveel proberen als je wilt, de site werkt niet! Als je dan probeert te contacteren om dit te melden krijg je een AI chatbot die totaal niet kan helpen en als je vraagt om iemand van telenet te kunnen contacteren, geven ze me dat dit uren gaat duren. Promo's beloven, een site die niet werkt en een service die ondermaats is.

Berichten (3)

Telenet

Naar: L. C.

12/12/2025

Is deze e-mail niet goed leesbaar? Hierwel.CaseId: S-43939085 Beste Meneer, Mevrouw, Uw klacht Testaankoop-leden platform werd goed ontvangen. Wij bevestigen hiermee dat de klacht werd opgelost. Mvg, Telenet Customer Mediation © Telenet BV maatschappelijke zetel: Liersesteenweg4,2800Mechelen,België telenet.be tel. +32 (0) 15 66 66 66 KBO/BTW(BE)0473.416.418 RPR Antwerpen, afd.Mechelen IBAN BE11 4050 5046 1148 statementAlgemene voorwaarden

L. C.

Naar: Telenet

12/12/2025

Dan wil ik bij deze melden dat jullie aan valse reclame/aanbiedingen doen. Hieronder een kopie van de tekst van de mail die jullie zelf hebben gestuurd op 9 December om 12:12:13. Bovenaan de mail: "Bestel nu snel je favoriete toptoestel met feestpromo." "Hallo Paulien, Goed nieuws, je nieuwe abonnement is geactiveerd! Je kan er nu volop van genieten. En dat betekent ook dat je nu je favoriete toptoestel kan bestellen met een mooie korting. Dat kan vanaf nu, tot 2 maanden na ontvangst van deze e‑mail." onderaan de mail: "Veel plezier met je nieuwe toestel! Vriendelijke groeten, Het Telenet-team" Indien wij dan reeds een promo hebben is het niet ok om dan valse reclame te sturen waarin wij recht zouden hebben op een gratis toestel.

Telenet

Naar: L. C.

12/12/2025

Is deze e-mail niet goed leesbaar? Hierwel.CaseId: S-43955486 Beste Meneer, Mevrouw, Wij bevestigen de ontvangst van uw klacht via het Testaankoop-leden platform. Uw klacht wordt bij Telenet intern verder opgevolgd. Alle verdere communicatie zal ook rechtstreeks via Telenet verlopen. Mvg, Telenet Customer Mediation © Telenet BV maatschappelijke zetel: Liersesteenweg4,2800Mechelen,België telenet.be tel. +32 (0) 15 66 66 66 KBO/BTW(BE)0473.416.418 RPR Antwerpen, afd.Mechelen IBAN BE11 4050 5046 1148 statementAlgemene voorwaarden


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform