Terug

Probleem met Tv-box

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

N. V.

Naar: Telenet

27/03/2023

Beste,Op 17/2 is er een verhuis doorgegaan en heeft een technieker internet en een TV-box geïnstalleerd. Het internet werkte meteen, maar de TV-box niet. De technieker zei dat het na een uur zou opgelost zijn, dit was niet het geval. Na telefonisch contact met de klantendienst zeiden ze dat dit na het weekend zou opgelost zijn. Foutcode CS1011Ik heb onderstaande acties ondernomen voor het probleem op te lossen.20/2 Telefonisch contact met de klantendienst, er is een dossier opgemaakt, geen uitleg van het probleem. 21/2 Telefonisch contact en nog steeds geen oplossing en uitleg van het probleem.22/2 Oude digicorder binnengebracht en uitleg gevraagd in Telenet winkel.25/2 WhatsApp communicatie: geen uitleg en geen oplossing.9/3 WhatsApp communicatie: geen uitleg en geen oplossing.Aangezien de klantendienst niet meer bereikbaar is, ben ik dan maar naar de winkel gegaan voor een oplossing. Onderstaande antwoorden kreeg ik dan te horen. 22/3 We gaan uw probleem doorgeven aan de juiste dienst, ik bel u op met goed of slecht nieuws. (Niemand gehoord in de volgende dagen)25/3 Maandag bel ik u op mevrouw, we gaan uw dossier doorschuiven naar de juiste dienst en voorop in de rij zetten. (Niemand gehoord op maandag)27/3 Wij kunnen u niet helpen, het dossier ligt bij de IT-dienst. Ik zou graag een oplossing hebben en op de hoogte worden gehouden van het verloop van dit dossier. Dit probleem loopt al meer dan 5 weken en ik heb tot op heden nog een duidelijke uitleg gekregen wat het probleem is en vooral nog steeds geen oplossing.

Berichten (2)

Telenet

Naar: N. V.

28/03/2023

Klantennummer: 1154424379Beste Mevrouw Ryssaert, Wij bevestigen graag de ontvangst van uw klacht. Wij hopen snel bij u terug te komen met meer informatie.

N. V.

Naar: Telenet

28/03/2023

Beste,nu heb ik een sms gekregen met een dossiernummer in. Maar er was al een dossier lopend. Nu hoop ik niet dat we weer achteraan in de rij worden gezet. Het oude dossiernummer: C230217_7588611Het nieuwe: C230328_7647493


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform