Terug

Probleem met overname

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

D. G.

Naar: De Watergroep

24/01/2019

Overname nog steeds niet in orde na meer dan 1 jaar.Ondertussen is de vorige huurder ook al vertrokken.11/2017: ik wordt eigenaar en verhuur aan mijn zoon. Overnamedocument opgestuurd.2/2018: ex eigenaar krijgt nog steeds aanmaningen. Ik geef overnamedocument af in kantoor en krijg mail dat de overname nu in orde is.11/2018: ex-eigenaar krijgt weer aanmaning, huurder (zoon) heeft geen klantennummer.12/2018: Zoon verlaat appartement en overnamedocument wordt binnengegeven ( zoon als ex en wij als nieuwe )24/1/2019: NOG STEEDS NIETS IN ORDE !

Berichten (4)

De Watergroep

Naar: D. G.

24/01/2019

Met vriendelijke groeten,Carine Bonnast ●Administratief medewerker Klantendienst Vlaams-BrabantT 02238 96 99 ● Herbert Hooverplein 23, 3000 Leuven ●www.dewatergroep.beVind ons op Twitter│Facebook│LinkedIn De informatie verzonden met dit e-mailbericht is uitsluitend bestemd voor de geadresseerde. Indien u de bedoelde ontvanger bent, gelieve dit bericht en/of de bijlagen enkel door te sturen naar bevoegde personen die er weet van moeten hebben.Gebruik van deze informatie door anderen dan de geadresseerde en gebruik door hen die niet gerechtigd zijn van de informatie kennis te nemen, is verboden.Indien u niet de geadresseerde bent of niet gerechtigd tot kennisneming, wordt u verzocht de afzender daarvan op de hoogte te brengen en het bericht te vernietigen.

D. G.

Naar: De Watergroep

24/01/2019

Geachte, Uw antwoord is : voor Postcode 1650 moet U bij Farys zijn. Doch het gaat hier over een appartement in 1500 Halle waarvan ik eigenaar ben. 1650 is mijn thuisadres, niet het leveradres !! Naast Kanaalbrugstraat 7 bus 3.1 heb ik ook nog een aanvraag lopen voor De Vlemincklaan 45 bus 2.4. te 1500 Halle Maar die overname aanvraag is "slechts" 1 maand oud :-p Mijn vraag : wat doet u met mails en post ? Hier komt nooit antwoord op !Met Groeten, Daniel Goovaerts

De Watergroep

Naar: D. G.

25/01/2019

Geachte,Bij de gegevensoverdracht op 01.01.2018 van I.W.V.B. naar De Watergroep is duidelijk één en ander misgelopen wat het dossier Kanaalbrugstraat 7 bus 0031 te 1500 Halle betreft, de laattijdige verwerking van de overname door I.W.V.B. speelt hierin zeker een rol.Het contract werd door onze klantendienst, aan de hand van uw mail en de overnamedocumenten, van dhr Alain Van Calster overgezet op dhr Gerd Goovaaerts.Op 18.12.2018 dient het contract te worden overgezet van Gerd Goovaerts op Daniel Goovaerts.Graag enige verduidelijking bij dit overnamedocument Facturatieadres indien verschillend van leveringsadres IDEM facturatieadres = leveringsadres, facturen dienen dus gestuurd te worden op naam van Daniel Goovaerts naar Kanaalbrugstraat 7 bus 0031 te 1500 HalleGelieve ons de correcte gegevens te bezorgen zoals email adres en rijksregisternummer, want dit is een mix van 2 klanten.Wij hebben een achterstand van een drietal weken bij het verwerken van overnamedocumenten, indien u het document via mail stuurde naar info.vlb@dewatergroep.be, dan kreeg u van onze diensten een no reply mail met vermelding dat wij uw mail goed ontvingen en deze verwerkt zal worden.Momenteel werd er nog geen overnamedocument verwerkt voor 'Devlemincklaan 45 bus 0024 te 1500 Halle'.Met vriendelijke groeten,Carine Bonnast ●Administratief medewerker Klantendienst Vlaams-BrabantT 02238 96 99 ● Herbert Hooverplein 23, 3000 Leuven ●www.dewatergroep.beVind ons op Twitter│Facebook│LinkedIn De informatie verzonden met dit e-mailbericht is uitsluitend bestemd voor de geadresseerde. Indien u de bedoelde ontvanger bent, gelieve dit bericht en/of de bijlagen enkel door te sturen naar bevoegde personen die er weet van moeten hebben.Gebruik van deze informatie door anderen dan de geadresseerde en gebruik door hen die niet gerechtigd zijn van de informatie kennis te nemen, is verboden.Indien u niet de geadresseerde bent of niet gerechtigd tot kennisneming, wordt u verzocht de afzender daarvan op de hoogte te brengen en het bericht te vernietigen.

D. G.

Naar: De Watergroep

25/01/2019

Geachte Watergroep Vlaams Brabant. In bijlage alle gegevens van de overdracht van Gerd Goovaerts naar mijzelf. mvg Daniel Goovaerts. Graag per kerende bevestiging van ontvangst


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform