Terug

probleem met Kobo e-reader

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

A. M.

Naar: MediaMarkt

03/01/2020

Beste, ik kreeg van mijn kinderen een Kobo E-Book reader cadeau, gekocht bij Media Markt in Turnhout op 19-08-2017. Het aankoopbedrag is 219,00 euro en de aankoopbon is in mijn bezit. Steeds las ik boeken middels een Kobo leesabonnement. maar met een kadobon van de boekhandel kocht ik onlangs een aantal e-books .Thuis wilde ik deze via de PC overzetten naar de Reader, maar de aansluitplug aan de onderzijde van de reader maakte geen contact met de PC. Het lukte ook niet via de laptop van mijn man. De aanschaf van deze e-books was dus zinloos. Begin december zijn we naar de Mediamarkt in Turnhout gegaan voor advies. Ook daar lukte het niet om contact te maken via de USB aansluiting. Opladen is wel mogelijk. Men adviseerde de reader naar de fabrikant te sturen. De kosten zouden dan voor mijn rekening zijn: allereerst de verzendkosten ten bedrage van 50 euro, die moesten sowieso betaald worden. Dan de eventuele reparatiekosten, waar de verzendkosten dan (deels) vanaf zouden worden getrokken. Ik vind deze handelswijze nogal teleurstellend. Immers, de garantie termijn is weliswaar 4 maanden verstreken, maar naar mijn mening mag ik een langere levensduur verwachten van een e-reader, zeker omdat ik er zeer zorgvuldig mee omga. (Overigens, het aansluitkabeltje is wel zeer kort, bij het opladen moet ik altijd zeer goed opletten dat er geen spanning op komt te staan. ) Ik verwacht zeker geen nieuw apparaat, maar wel dat de verzend- en reparatiekosten door uw bedrijf worden betaald.

Berichten (2)

MediaMarkt

Naar: A. M.

07/01/2020

Beste,Wij hebben uw mail ivm een klacht over de Kobo e-reader goed ontvangen. We betreuren ten zeerste dat u problemen ondervindt met een aangekocht product van bij ons.Indien een toestel defect is heeft u 2 jaar wettelijke garantie. Dit houdt in dat wij uw toestel opsturen naar desbetreffende hersteldienst van het merk. Zij beslissen of uw toestelonder garantie valt of niet. Aangezien de garantietermijn verstreken is, zal de hersteldienst een prijsopgave opmaken voor uw toestel, zoals uitgelegd aan de dienst na verkoop.Van zodra er een prijsopgave opgemaakt wordt, ontvangt u een mail met 3 optie's:•U gaat akkoord met de opgegeven kosten om het toestel te herstellen of omruilen.•U gaat niet akkoord en wenst uw toestel terug. Hier zijn ook transport en administratiekosten aan verbonden.•U gaat niet akkoord en wenst uw toestel niet terug. Dit is kosteloos.Helaas kunnen wij de kosten niet op ons nemen, aangezien wij de wettelijke procedure volgen. Indien u wenst kan u ook langs onze solution corner komen in de winkel.Zij kunnen de poort nakijken en eventueel reinigen, misschien is hiermee uw probleem opgelost. Deze kost zullen wij voor onze rekening nemen.Indien de solution corner het probleem niet opgelost krijgt, zijn wij genoodzaakt uw toestel op te sturen naar de hersteldienst.Mvg,Gonçalves Tato, AlexandraDepartment Manager HR, Dienst na verkoop Front-EndPhone:32 (14) 558886Fax: 32 (14) 558871Mobile:32 (477) 992439goncalvestato@mediamarkt.be:www.mediamarkt.be:blog.mediamarkt.be/turnhout/MediaMarkt TurnhoutParklaan 4B-2300 TurnhoutBTW: BE 0556.755.155

A. M.

Naar: MediaMarkt

17/01/2020

Beste Media Markt,Een teleurstellende reactie.Uiteraard ben ik langs geweest bij de Solution Corner, maar daar konden zij niets voor mij doen.


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform