Terug

Probleem factuur onderhoudscontract

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

J. R.

Naar: VAILLANT

14/10/2020

Beste, ik heb een onderhoudscontract bij Vaillant voor de verwarmingsketel. Het onderhoud van dit jaar is nog steeds niet uitgevoerd. Ondertussen is de ketel uitgevallen en moet ik voor de herstelling nog een forfait betalen terwijl het onderhoud gelijktijdig had kunnen doorgaan, wat geweigerd werd. Onderhoud is al betaald van 25 februari. Maar nog steeds niet gebeurd.

Berichten (5)

VAILLANT

Naar: J. R.

14/10/2020

DATA NOT AVAILABLE

J. R.

Naar: VAILLANT

14/10/2020

Geachte, ik kan heel goed begrijpen dat de herstelling van de print niet aan het onderhoud ligt zoals u zegt. Maar wat ik niet begrijp is dat op het ogenblik de technieker aanwezig was, hij het onderhoud ook kon doen en mij zo het forfait ivm de verplaatsing enz. kon besparen. Ik heb hem dat ook expleciet gevraagd, maar hij had hiervoor geen tijd. Daardoor gebeurt het onderhoud, dat wettelijk verplicht is om de 2 jaar, aan mijn ketel pas tijdens het 3 de jaar. Zijnde op 25 januari 2021. Ik vind dat jullie zo in de fout gegaan zijn. Zeker omdat het onderhoud al van begin 2020 betaald is.

VAILLANT

Naar: J. R.

15/10/2020

O.Réf/CM-V05064450Beste heer Rutten,Eerst en vooral willen wij u bedanken voor uw mail.De technieker diende langs te komen voor een reparatie wegens een F28. De afspraak heeft U via de site ingepland via het inloggen op uw account. De afspraak onderhoud heeft U niet mee ingepland.Wij raden U aan wanneer U beide interventies wenst steeds onze dienst naverkoop te contacteren op het nummer 02/334 93 52 om beide interventies in te plannen. De wachttijd had dan wel langer geweest daar wij tijdens het stookseizoen een hogere werklast ondervinden. De techniekers hun planning is dan ook volledig gevuld en kan dan ook niet zomaar ter plaatse er een extra werk bijnemen.Wij bedanken u voor uw medewerking en blijven tot uw dienst, mijnheer Rutten, met de meeste hoogachting.Lieve FlamandKlachtendienst medewerker - Collaborateur service plainteVaillantN.V. Vaillant S.A.Golden Hopestraat 151620 DrogenbosBelgiumPhone +32 2 334 93 52www.vaillant.beThink green before printing!Follow us!FacebookLinkedIn

J. R.

Naar: VAILLANT

15/10/2020

Het onderhoud mijnheer had ik proberen in te plannen via de website maar dat lukte niet. Alles was volzet tot en met eind november. En december stond nog niet op de site om in te boeken. Ik heb dan telefonisch de afspraak gemaakt die ten vroegste kon op 25 januari volgend jaar. Ik heb dan gevraagd wat ik moest doen als er een storing zou komen. De dame heeft me gevraagd dan een nieuwe afspraak te maken. Ik heb die gedaan via de website en die was voorzien voor 12 oktober. Vaillant heeft mij dan teruggebeld dat ze op 6 oktober zouden langskomen. Dus telefonisch is het ingeplant . De technieker heeft op zijn bon ook gemeld dat ik het ongepast vond dat ik nog eens extra forfait moet betalen voor de herstelling als er een onderhoud geplant is. Ik vind jullie in de fout vanaf het moment dat het onderhoud een jaar te laat ingeplant wordt. Voor mijn brandverzekering en de vlaamse milieuwetgeving ben ik niet meer in orde gezien het onderhoud om de 2 jaar moet gebeuren.

VAILLANT

Naar: J. R.

15/10/2020

O.Réf/CM-V05064450Beste heer Rutten,De afspraak kan tijdens de hele contractperiode plaatsvinden.Onze dienst naverkoop is steeds bereikbaar van maandag tot zondag. Een afspraak kan steeds ingepland worden eveneens via het online systeem.Wij kunnen geen positief gevolg geven op uw vraag en beschouwen dit dossier dan ook als afgesloten.Wij bedanken u voor uw medewerking en blijven tot uw dienst, mijnheer Rutten, met de meeste hoogachting.Lieve FlamandKlachtendienst medewerker - Collaborateur service plainteVaillantN.V. Vaillant S.A.Golden Hopestraat 151620 DrogenbosBelgiumPhone +32 2 334 93 52www.vaillant.beThink green before printing!Follow us!FacebookLinkedIn


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform