Terug

poblemen uitschrijven nieuwsbrief

Opgelost Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

A. C.

Naar: Testaankoop

01/11/2018

Beste,ik heb onlangs (na veel moeite om mijn inloggegevens terug te vinden) alles afgemeld van nieuwsbrieven en dergelijke meer van Testaankoop.Wanneer ik dit doe bij andere bedrijven ontvang ik niks meer van mails. Bij Testaankoop gelden deze regels blijkbaar niet want ik blijf maar allerhande mails ontvangen van hen. Ik heb nogmaals aangemeld maar daar staan alle vinkjes uit en blijven de mails maar komen.Ik heb hen hierover een mail gestuurd maar ook daar volgt geen directe reactie op. Daarom heb ik besloten om met jullie contact op te nemen. Misschien kunnen jullie verder contact opnemen met Testaankoop om hen te wijzen op het feit dat wanneer een klant vraagt om zich uit de nieuwsbrieven uit te schrijven, dit ook daadwerkelijk gebeurd. U zou hen moeten kunnen duidelijk maken dat dit geen omslachtige procedure zou mogen zijn.Ik reken op uw ervaring ten gronde om mijn probleem met Testaankoop op te lossen. Ik hoop binnenkort van u te vernemen dat dit bedrijf geen mails meer zal sturen aan mijn adres.

Berichten (3)

Testaankoop

Naar: A. C.

09/11/2018

Beste heer,Ik wil dit graag verder nagaan.Zou het mogelijk zijn om mij per kerende mail een printscreen te bezorgen van de laatste ontvangen nieuwsbrief? De nieuwsbrief heb ik niet volledig nodig, vooral de verzender (verzendadres) is hier belangrijk.Met onze oprechte excuses,Abonnementendienst.

A. C.

Naar: Testaankoop

13/11/2018

Beste,Account is ooit begonnen op naam van mijn vader vandaar Jean-Pierre als aansprekingOnderstaand de verschillende mails die bleven binnenkomen steeds met andere referenties in het mailadres. Eerste klacht van mij was op 24-10. De mails lijken gestopt na mijn 2e klacht op 1/11Wat een achterloop om dit allemaal geregeld te krijgen. voor een bedrijf die klantvriendelijkheid bevecht doen jullie aardig je best om te tonen hoe het niet moet!MvgBart Coene

Testaankoop

Naar: A. C.

04/12/2018

Geachte heer,Heeft u onlangs nog mails of enquetes ontvangen op het adresBART.COENE2@TELENET.BE?MvgAbonnementendienst?


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform