Beste,
Ik heb op 12/12/2025 naar Scarlet gebeld en uitgelegd dat mijn grootmoeder Leontina Josephine Meyers is overleden op 5/11/2025.
Scarlet heeft mij vervolgens een mail gestuurd met daarin een link om het abonnement stop te zetten.
Ik heb alle stappen gevolgd en het attest van overlijden meegedeeld.
Daarna heb ik een bevestigingsmail ontvangen van Scarlet waarin staat dat ze alles goed ontvangen hebben en het zo snel mogelijk zal verwerkt worden.
Nadien heb ik nog eens met Scarlet gebeld om zeker te zijn dat het in orde is waar mij verzekerd werd dat het binnen enkele weken werd opgezegd en er geen kosten meer gingen aangerekend worden.
Ik moest ook mijn adres en gegevens meedelen aan Scarlet zodat zij naar mij de stopzetting kunnen sturen.
Nadien heb ik dan ook de factuur met mededeling +++755/4053/89022+++ betaald op 17/12/2025.
Nu vandaag stak in mijn brievenbus een laatste herinnering factuur met mededeling+++ 755/6624/20733+++ ipv een bevestiging van stopzetting.
Dus er wordt nu ineens op mijn adres gefactureerd terwijl het al lang had moeten zijn stopgezet door Scarlet.
Waar is de eerste nieuwe factuur en nieuwe eerste herinnering?
Niet ontvangen niet op mijn grootmoedersadres of op mijn adres.
Wel ineens laatste herinnering op mijn adres , absurd gewoon.
Scarlet is verplicht om het stop te zetten.
Het is al moeilijk genoeg om het overlijden te verwerken en alle rompslomp die er bij komt kijken als erfgenaam.
Ik zou nu eindelijk een bevestiging willen krijgen dat het abonnement volledig is stopgezet.
En wens ook geen facturen meer te ontvangen op mijn grootmoeder haar naam op mijn adres
Mvg,
Laureyssens Maxim