Korte beschrijving van uw probleem
Twee aparte online aankopen gedaan op Fnac.be op 3 januari en 5 januari. Bij het bestellen wordt nergens een belofte gedaan in kader van levering op binnen x aantal dagen, noch wordt aangegeven dat het 5 dagen kan duren, voor de bestelling wordt geaccepteerd.
Voor de bestelling van 3 januari contacteerde ik de klantendienst op 10 januari, omdat mijn bestelling nog steeds niet is geaccepteerd. Telefonisch deelde de vrouw mee dat dit eigenlijk 10(!) werkdagen kan duren. Bestelling werd zonder probleem geannuleerd. Daarnaast beloofde ze mij dat mijn tweede bestelling van 5 januari zeker zou geleverd zijn op 20 januari.
Vandaag, 18 januari , neem ik opnieuw contact op met de klantendienst. De eerste vrouw legde de telefoon gewoon neer. De tweede vrouw die ik aan de lijn kreeg, excuseerde zich, maar legde de verantwoordelijkheid buiten Fnac, bij leveranciers. Ze vertelde dat Fnac een groot bedrijf is en voortdurend inzet op zich te verbeteren. Nou, hier heb ik eigenlijk geen boodschap aan. Met wat tegenzin annuleerde ze de bestelling.
Beide bestellingen staan nog steeds als 'gereserveerd' in mijn PayPal. De boekhouding loopt blijkbaar ook een beetje achter.
Dit is geen eerlijke communicatie naar consumenten, en daarbij komend lijkt het er op dat Fnac producten verkoopt, die ze eigenlijk niet hebben. Het nakijken van een voorraad duurt écht geen 2 weken anno 2025.