December 2023: Vaillant thermostaat gekocht.
In april 2024 werd deze vervangen onder garantie maar deze heeft nooit gewerkt.
In oktober aanvraag hiervan verstuurd, na vele weken eindelijk een interventie kunnen plannen (met veel tijd en geduld, ondanks dat het nummer de helft van de tijd niet werkt, online formulieren ook niet werken, en er nooit iemand antwoordt op mails).
26/11 bezoek gehad van technieker Dieter Vlaeminck. Die stelde vast dat de app niet meer werkt bij dat type thermostaat en er een nieuwe moet komen.
12/12 nieuwe afspraak gekregen, en hiervoor ook een dag verlof genomen zodat ik thuis kon zijn, maar de dag zelf opgebeld geweest door Vaillant dat ze de thermostaat naar de verkeerde technieker hadden gestuurd.
27/12 nieuwe afspraak gekregen tussen 7u30 en 12u, opnieuw speciaal hiervoor opgestaan in mijn verlof, rond 14u was de technieker hier. Bleek opnieuw de verkeerde thermostaat mee te hebben. Ik werd ervan verzekerd dat hij maandag 30/12 om 9u zou langskomen om finaal de juiste thermostaat te installeren. Hij nam de oude thermostaat hier ook mee, dus nu hebben we helemaal geen meer.
30/12 hiervoor WEERAL de hele dag thuis gebleven, niemand gezien!!!
31/12 boze mail geschreven, geen antwoord gekregen, wel automatische e-mail dat een nieuwe interventie gepland stond op 03/01/2025 tussen 7u30 en 12u.
03/01 WEERAL niemand opgedaagd. Al voor de derde keer nu.
In de dagen daarna verschillende keren gemaild, nooit antwoord gekregen. Verschillende keren gebeld, één keer verkeerd doorverbonden geweest, één keer verteld geweest dat ze me terug zouden contacteren maar dat is nooit gebeurd, en één keer legde de operator gewoon neer nadat hij zei dat hij me zou doorverbinden.
Ondertussen hebben wij al de hele winter geen thermostaat met alle problemen van dien: kiezen tussen koude ochtenden of (véél) extra verbruik. En dat ondanks zowat een hele werkweek zitten bellen, mailen en wachten op techniekers die niet komen.
De technieker is al eens langs gekomen, het probleem is gekend en de thermostaat is "ergens". Ik snap dus niet waarom dit zo moeilijk is???? Het enige wat wij willen is een werkende thermostaat!
Wij eisen een dringende afspraak met juiste datum en uur waarbij de technieker de nieuwe thermostaat correct komt installeren.