Geachte heer/mevrouw,
Op 22 december 2025 heb ik een onbeperkt internetabonnement afgesloten bij Telenet. De voornaamste reden waarom wij voor Telenet hebben gekozen, was de toen geldende feestpromo, en meer bepaald de robotstofzuiger die werd aangeboden aan nieuwe klanten.
Wij hebben recent ons eerste huis gekocht en zijn nieuwe klanten bij Telenet. De robotstofzuiger was voor ons het doorslaggevende element om het abonnement af te sluiten. Wij hebben geen interesse in een tv-toestel of een mobiel toestel, en dit heb ik ook duidelijk gecommuniceerd.
Bij het afsluiten van het abonnement heb ik expliciet de robotstofzuiger geselecteerd als gewenste feestpromo. Daarnaast heb ik afzonderlijk contact opgenomen met de klantendienst via chat, waarin ik zeer duidelijk heb vermeld dat ik enkel klant zou worden indien de robotstofzuiger gegarandeerd kon worden. Uw medewerker Jeroen heeft mij toen verzekerd dat er nog voldoende voorraad beschikbaar was.
Vandaag, op de dag van de installatie, werd onze wifi geïnstalleerd en ontving ik hiervan een bevestiging per mail. Een bevestiging van de feestpromo bleef echter uit. Aangezien ik via de live chat geen verdere hulp kreeg, zijn wij speciaal naar de Telenet-winkel in Hasselt gereden.
In de winkel werd ons meegedeeld dat de robotstofzuiger al weken niet meer voorradig is. Daarbij werden we nog net niet uitgelachen omdat wij er ‘zelfs nog van uitgingen dat de robotstofzuiger nog beschikbaar zou zijn’, ondanks de eerdere bevestiging door een medewerker van Telenet zelf.
Dit is niet conform de gemaakte afspraken. Indien de robotstofzuiger niet meer beschikbaar was, had deze optie niet geselecteerd mogen worden bij het afsluiten van het abonnement, noch had ik de bevestiging mogen krijgen dat er nog voldoende voorraad was.
Wij verwachten dan ook in eerste instantie dat de beloofde feestpromo, met name de robotstofzuiger, alsnog zo spoedig mogelijk wordt geleverd. Indien dit niet mogelijk blijkt, verwachten wij een vergoeding ter waarde van de aankoopprijs van deze robotstofzuiger, hetzij via een waardebon bij een erkende verdeler, hetzij via een geldelijke vergoeding.
Wij zijn nog geen 12 uur klant bij Telenet, en dit is helaas onze eerste ervaring. Dit is bijzonder jammer en niet wat wij hadden verwacht.
Ik verwacht een snelle en inhoudelijke reactie met een duidelijke oplossing.