- Typ uw reactie boven deze regel -
Heb je een bijkomende vraag of opmerking? Reageer dan op dit bericht.
Onze klantenservice is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09.00 tot 17.00 uur.
Art Craft Klantenservice
Ticket 1189860
Jossefien (Art Craft)
9 mei 2025 09:26 CEST
Beste ANDY P
We betreuren het dat u teleurgesteld bent over de bezorgmethode voor uw twee HP-beeldschermen. Graag geven wij toelichting op onze keuze voor Dynalogic als bezorgpartner.
Waarom we voor Dynalogic kiezen:
Voor kwetsbare producten zoals beeldschermen kiezen wij bewust voor een gespecialiseerde koeriersdienst die schade tijdens transport minimaliseert. Deze partner levert direct aan huis, zodat uw bestelling niet onnodig door sorteercentra hoeft, wat de kans op schade aanzienlijk verkleint. Hoewel wij begrijpen dat een afspraak hiervoor soms lastig kan zijn, is dit een bewuste keuze voor de bescherming van uw product.
Uw verzoek tot annulering:
Maandag ontvingen wij van u onder andere de volgende reactie:
Steek het dan maar waar de zon niet schijnt want we zijn niet zomaar thuis.
Hopelijk is dat dan duidelijk genoeg.
ONMIDDELLIJK ons geld dan terug op rekening.
WAT EEN ONZIN. Gebruik toch een DEFTIGE posienst??????
Gezien deze duidelijke wens hebben wij de leveringen inmiddels stopgezet en uw verzoek voor terugbetaling ingediend bij Bol.com. Dit proces is reeds in gang gezet, zoals eerder bevestigd.
We vinden het jammer dat deze gang van zaken tot onvrede heeft geleid en hopen dat deze toelichting enige duidelijkheid biedt.
Met vriendelijke groeten,
Jossefien
klachten@test-aankoop.be
5 mei 2025 16:15 CEST
artandcraft.comMijn accountKlantenserviceWinkels
Dit e-mailbericht is een service van Art Craft.
[DRX9MX-3MRM6]