De layout staat juist in mijn mail.
Beste,
Ik ben vandaag 21-08-2024 fysiek langs geweest in de winkel van vandenborre te Sint-Niklaas voor de aankoop die plaats vond op 19-08-2024
Het gekochte item voor 59,99€ staat voor 34,99€ bij bol.com met daarbij nog eens gratis thuis geleverd (vandaag besteld morgen geleverd)
Nu ga ik speciaal naar een fysieke winkel, met als gedacht de laagste prijs garantie.
In blije verwachting dat de akte van vertrouwen dit meteen kan oplossen, zodoende ik nog iets kan bijkopen nu ik toch ter plaatse bij vandenborre ben...
En nee,zo verloopt het niet de verkoper noteert alles, en verzekerd me ervan dat het bedrag in waardebonnen via de post zal worden opgestuurd??
Op papier staat er alleen een vaststelling maar geen laagste prijs garantie en dit kan nog eens 3 weken duren?!
Ik zeg wat gebeurt er nu met de huidige prijs in de winkel? Die gaan we meteen aanpassen zegt hij.
Ik had het even laten bezinken en ben kort nadien teruggekeerd om te vragen: kan u mij dit item niet gewoon terug betalen want dan is het interessanter om het nieuw afgeprijsde item opnieuw aan te kopen met de bijhorende juiste "laagste prijs garantie". Neen zegt hij, nu niet meer omdat dit al is doorgestuurd naar een andere dienst zegt hij.
In bijlage heb ik het aankoopbewijs en het document van de verkoper.
Nu zou ik graag hebben dat iemand zich eens in mijn plek stelt als klant, zou u in mijn plek tevreden zijn met dit soort oplossingen?
En gaat dit effectief 3 weken duren?
Een nieuwe klant die nu de winkel in stapt zou het item dus wel aan de laagste prijs krijgen en ik moet 3 weken wachten voor een compensatie?
Ik wil u maar aantonen hoe de aankoop ervaring is geweest.
Indien dit bij bol.com was voorgevallen mag ik het item gratis terugsturen naar een postpunt achter de hoek, zonder reden, zonder discussie en na 2u geld terug, ook in de vorm van vouchers die jullie per post zouden sturen. Na 2u kan ik dus een nieuw correct item bestellen aan hun laagste prijs garantie
In ieder geval hoop ik op een volwaardige, snellere menselijke oplossing dan dit want het woord vertrouwen is hier echt niet op zijn plaats!
Ik kan jullie enkel tussen 9 en 12 bereiken in de voormiddag, ofwel een mail want chat stuurt me door via deze communicatie weg.
Kortom, is dit systeem gebaseerd op uitputting, om zo veel mogelijk werkende mensen te laten opgeven? Waar is de passie van jullie 2 reclameboodschappen "akte van vertrouwen en laagste prijsgarantie" ?
Moest dit een bescheiden prijsverschil zijn ipv 25€ zou ik het zo laten. Maar dit verschil is enorm.
Graag asap een oplossing, u wilt niet weten hoeveel moeite en tijd hierin zit, en ik las de reviews op google maps over vdborre te sint niklaas, blijkbaar had ik dit beter eerst gelezen en er toch geloof aan gehecht.Zo een miserie voor iets waar ik recht op heb, en tot hiertoe niemand de verantwoordelijkheid heeft willen nemen om dit klantvriendelijk op te lossen.
Hoogachtend Bart