Terug

Korting niet ontvangen.

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Factuur

Klacht

D. V.

Naar: OCTA+

15/03/2025

Ik ontvang mijn korting van 235 € niet omdat ik te laat zou betaald hebben. De facturen van octa+ kwamen in mijn spam terecht, zelfs de herinnering. Men geeft toe dat het een probleem is maar aan Telenet ligt. Ik heb ingetekend een jaar geleden met de vermelding dat dit enkel was op voorwaarde dat ik de korting kreeg. Ik ben ondertussen veranderd van leverancier en heb de indruk dat dit hier ook mee te maken heeft. Ik ben 52 jaar en heb al altijd correct betaald, ben zelfs nog nooit in de min gegaan op mijn bankrekening. Ik ben hier totaal niet mee akkoord, klanten lokken met kortingen en dan elke reden gebruiken om die niet te moeten betalen. Ik wil dat mijn korting van 235 €. gecrediteerd wordt. Men weet dat de facturen in de spam belanden maar doet er niets aan!

Berichten (5)

OCTA+

Naar: D. V.

17/03/2025

Beste, De klant heeft sinds de start van zijn contract alle voorschotfacturen ontvangen op de eerste van de maand. De voorschotfacturen zijn ook elke maand terug te vinden op de klantenzone. De klant is hiervan op de hoogte aangezien in het verleden reeds een aanpassing van het voorschotbedrag aangevraagd werd via de klantenzone. De klant heeft nooit laten weten dat hij geen facturen kreeg, ook niet na ontvangst van een herinnering, waardoor wij ook geen maatregelen konden nemen voor zijn dossier. Er bestond ook de mogelijkheid om te betalen via domiciliëring. Op die manier was de klant zeker dat er geen herinneringen verzonden werden, maar elke betaling werd via overschrijving uitgevoerd. In zijn contractbevestiging die op 03/01/2024 verzonden werd, stond het volgende vermeld: Voor uw elektriciteitscontract:- Geniet u van een niet-cumuleerbare korting van 90 euro op de vaste vergoeding, toegekend via een creditnota na één jaar energielevering, op voorwaarde dat alle facturen tijdig werden betaald. Voor uw aardgascontract:- Geniet u van een niet-cumuleerbare korting van 145 euro op de vaste vergoeding, toegekend via een creditnota na één jaar energielevering, op voorwaarde dat alle facturen tijdig werden betaald. Aangezien de klant gedurende zijn contract 4 herinneringen ontvangen heeft, kunnen wij geen gevolg geven aan de uitbetaling van de korting. De voorwaarden werden namelijk geschonden. Met vriendelijke groeten, Shana

D. V.

Naar: OCTA+

17/03/2025

Beste, Dit is puur klanten lokken met premies en dan een reden zoeken om deze niet te moeten betalen. Ik kom je te vertellen dat alles in de spam terecht komt. Ook de herinneringen. Ik heb nog bij geen enkele leverancier zelf naar de klantenzone moeten gaan om facturen op te vragen. Aan telefoon geven jullie zelf toe dat het probleem gekend is dat de facturen in de spam belanden, doe er dan iets aan. Ik ben enkel ingegaan op contract enkel op voorwaarde dat ik van korting kon genieten. Ik heb dit ook zo vermeld. Ik ben niet van plan te betalen en wil dat jullie een oplossing bieden. Als dit de manier is waarop jullie de klanten behandelen. Ik heb trouwens ook al eens die 7,5 € moeten betalen. Gelieve een oplossing te bieden waar we beide kunnen mee leven. Ik ben een eerlijke mens, betaal al gans mijn leven correct en kan hiermee niet akkoord gaan.

D. V.

Naar: OCTA+

23/03/2025

Beste, Kunnen jullie een oplossing bieden die voor beide partijen goed is. Ik blijf er bij dat indien de facturen niet in mijn spam beland waren deze altijd correct zouden betaald geweest zijn. Ik ben hiervoor reeds beboet geweest met de 7,5 € kosten. De inhouding van de 235 € korting vind ik onterecht. Telefonisch erkennen jullie ook het probleem dat de facturen in de SPAM terecht komen. Graag een oplossing dat voor beide partijen aanvaardbaar is. Een klantvriendelijke oplossing komt enkel ten goede van het bedrijf en zorgt ervoor dat de klanten terug komen. Graag een positief antwoord.

Bemiddeling door Testaankoop 23 maart 2025

OCTA+

Naar: D. V.

24/03/2025

Beste, Als onze facturen verstuurd zouden worden vanaf een speciaal e-mailadres of als de e-mails andere elementen zouden bevatten die het risico verhogen om als spam beschouwd te worden, zouden we inderdaad een deel van de verantwoordelijkheid dragen. Echter, in dit geval is dat niet aan de orde. Onze facturen worden altijd verzonden vanuit het e-mailadres energie@octaplus.be, wat ons algemene e-mailadres is dat zowel op onze website als in onze algemene voorwaarden terug te vinden is. Bovendien bevatten de e-mails geen verdachte links of bijlagen, enkel de factuur zelf. Wij kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gesteld voor het feit dat de facturen in uw spamfolder terechtgekomen zijn. Wij gaan ervan uit dat u regelmatig uw spamcontrole uitvoert. Uheeft zelf aangegevendat u de facturen wel ontvangen heeft, maar dat ze in uw spamfolder terechtkwamen. U heeft ze dus wel degelijk ontvangen. Hieronder kunt u zien dat de facturen inderdaad bij u zijn aangekomen. Gezien deze situatie kunnen wij helaas geen gevolg geven aan uw verzoek om de bonus uit te betalen. Met vriendelijke groeten, Shanabetalen.

OCTA+

Naar: D. V.

24/03/2025

Beste, Dit onderwerp werd behandeld in de vorige e-mail. Met vriendelijke groeten, Shana


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform