Geachte mevrouw/heer,
Op 15/06/2023 hebben we een bestelling van zonnepanelen, warmtepomp en airco units geplaatst welke we op 28 juli 2023 helaas volledig betaalden. Met een korting van 3% was dit een bedrag van €14.224.
De eerste 3 afspraken kwam niemand opdagen; telkens een excuus. De 4de afspraak in december 2024 werden de zonnepanelen geleverd echter zonder plaatsing. De 5de afspraak werd alweer afgebeld. Op 25 juni 2024 (een jaar na bestelling) werden alvast de zonnepanelen eindelijk geplaatst. Deze werden wel pas aangesloten op 30 augustus 2024. De warmtepomp en 2 airco-units zijn echter anderhalf jaar na datum nog steeds niet geplaatst. Telkens wordt dit op het laatste ogenblik uitgesteld. Dit deel bedraagt nog €9950 waarvan we na plaatsing een deel van kunnen recupereren via subsidies (was ook zo gecommuniceerd bij de verkoop). Dus momenteel zijn we de betaalde €9950 + de recuperatie van de subsidies kwijt.
De firma is moeilijk bereikbaar om concrete afspraken te maken welke ze dan dikwijls niet nakomen.
Daarom via deze weg nog een poging alvorens juridische stappen te ondernemen.
Wij vragen een snelle plaatsing van de resterende aangekochte installaties (anderhalf jaar na de betaling is de redelijke termijn al lang verstreken). Zo niet een terugbetaling van de niet geplaatste installaties.
Mvg
Frank Nuël