Beste,
Volgens mij zijn jullie met teveel aan 1 dossier bezig! Ik ben nu al 1 jaar en een half progressief aan het werken, nooit problemen met jullie gehad. Plots vragen jullie de loonbrieven van 1,5 jaar op, want jullie weten zogezegd van niets. Dan krijg je te horen dat je moet wachten op je uitkering omdat jullie zogezegd geen attest hebben ontvangen maar wel een ticketnummer dat jullie de kans geeft om wel te betalen. Maar dan duurt het nog wel 6 dagen voor jullie betalen!!! En jullie weten alles.
Ik ben al heel lang lid, maar mijn vertrouwen in jullie is weg!!! Jammer dat ik geen kleurtje heb,anders had ik het al lang gehad.
Als je wil dat mensen meer progressief gaan werken moeten jullie zorgen voor een beter systeem. Ik doe mijn werk graag, ik heb ook niet achter mijn stomme ziektes gevraagd. Ik ben gewoon heel boos op jullie systeem, hoe kan het als het digitaal verstuurd wordt dat jullie 6-7 dagen wachten? En nu oktober zelfs nog geen cent hebben betaald. Ik vrees voor December ( ik werk in het onderwijs) dus kan ik tegen mijn kinderen zeggen het zal januari worden . Nee mijn vertrouwen is stilaan weg!!!