Geachte,
Zoals reeds eerder vermeld, gaat mijn klacht intussen niet eens meer over de glasplaat zelf, maar over de onprofessionele manier waarop ik in uw winkel werd behandeld. Het feit dat een van uw medewerkers mij bij vertrek nog uitmaakte voor “sukkelaar” en zoveel meer is ronduit onaanvaardbaar. Zo behandelt en spreekt men geen enkele klant, zeker niet in een professionele omgeving.
Indien dit soort gedrag binnen uw bedrijf wordt toegestaan, zegt dat helaas veel over de werkwijze en bedrijfscultuur bij Electro Loeters. Een klant verdient op zijn minst respect en een correcte behandeling, ongeacht de situatie.
Daarnaast wil ik nog het volgende vermelden: volgens Samsung zelf kan een glasplaat niet zomaar spontaan breken, zelfs niet wanneer deze licht bevuild is. Zij hebben bovendien hun verantwoordelijkheid genomen en het incident verder onderzocht om na te gaan of het eventueel om een fabricagefout gaat.
Dat contrast met uw aanpak is opvallend. Samsung toont zich klantgericht en bereid om mee te denken, terwijl Electro Loeters hier duidelijk tekortschiet in commercieel inzicht en klantvriendelijkheid.
Ik hoop dat u deze klacht ernstig neemt en de nodige stappen onderneemt om te vermijden dat andere klanten op een gelijkaardige manier worden behandeld.
Met beleefde groet,