Beste Abonnee,
Als welkomstgeschenk kreeg je van ons een voucher ter waarde van 80 punten, waarmee je op de site van onze partner een geschenk kan kiezen.
Je vindt deze voucher en een link naar de site waar je het geschenk kan aanvragen in de welkomstbrief.
Je welkomstbrief kan je terugvinden op onze website test-aankoop.be in je persoonlijke ruimte: ‘Mijn account - Zie mijn overzicht - Mijn persoonlijke gegevens - Mijn abonnement - welkomstbrief - download de pdf.
Daarnaast kreeg je enkele dagen na de activatie van je abonnement ook een e-mail van onze partner om je te registreren. Vind je deze mail niet meteen terug? Kijk dan zeker ook in je spam-, ongewenste of reclame-map.
Je hebt je voucher nog niet geactiveerd.
Om toegang te krijgen tot de site waarop je een geschenk kan uitkiezen, moet je je eerst registreren en een wachtwoord instellen. Vul je abonneenummer hiervoor in op de website giftin.be, klik nadien op Aanmelden en volg de instructies voor het verdere verloop van de registratie. Eens je account aangemaakt is krijg je van onze partner een mail waarin ze bevestigen dat je punten geactiveerd werden.
We wensen je alvast veel plezier met het uitkiezen van je geschenk.
Twijfel niet om de klantendienst van onze partner even te contacteren als je hier nog vragen over hebt, op het nummer 078251005 of stuur ons een mail naar het adres contact@giftin.be. Zij staan namelijk in voor het opvolgen van de verzending van het geschenk.
Met vriendelijke groet,
Het team Klantenbeheer