Na het opzeggen van mijn abonnement bij Orange,(gsm,internet,tv ) op 12/9/24 heb ik alles netjes opgestuurd via Bpost zoals de procedure dit voorschreef. Ik heb het zelfs aangetekend laten opsturen om zeker te zijn dat ik achteraf geen factuur ging krijgen hiervan.. (20/9/24)Het betrof 2 decoders,2 afstandsbedieningen en 3 WiFi versterkers.
Ik word sindsdien van het kastje naar de muur gestuurd en kreeg eerst meerdere herinneringen om alles binnen te sturen (terwijl ik hier een bewijs van Bpost van had dat het afgeleverd werd.) en daarna een factuur zoals in bijlage waarin stond dat ik het teveel betaalde geld ging teruggestort krijgen. Sindsdien heb ik al verschillende telefoontjes gedaan en kreeg ik beloftes dat dit in orde ging komen .Maar nu na 3maand ben ik het beu en zie ik het niet zitten om nogmaals te bellen en weer tegen een muur te lopen van valse beloftes.
Ik was daar meer dan 10j vaste klant en voor een schamele 89€ zetten ze mij buitenspel en weet ik niet meer wat ik nog kan doen! Daarom roep ik bij deze jullie hulp in.
Mvg Joeri vermeiren, echtgenoot van de cooman Dominique die klant is bij jullie.