Terug

Garantie

Opgelost Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

I. K.

Naar: bol.com

07/02/2024

Beste, ik bestelde op 20 september 2022 een laptop van Lenovo. Voor het kopen heb ik gekeken naar de garantie. Er stond “fabrieksgarantie termijn 2 jaar” zonder verdere info. Ik november 2023 kon ik de batterij niet meer opladen. Hij bleef altijd 0%. Ik heb hem toen opgezonden en kreeg hem na een maand terug. Bij het mijn laptop zat een blad waarop stond dat er geen mankement is gevonden. Dus deed ik hem met exact zelfde mededeling op de post. Nu hebben ze een probleem gevonden met de batterij (wat volgens mij onderdeel is van het product) en slechts 1 jaar in garantie heeft. Dit is nooit vermeld geweest bij de aankoop. Er wordt duidelijk vermeld 2 jaar. Er wordt nu voorgesteld om de laptop voor 175 euro te vermaken. Door deze periode heb ik examens niet kunnen afleggen en zal ik mijn 2de semester ook tijdig niet kunnen volgen. De belofte en trouwens wettelijk verplichte 2 jaar garantie krijg ik niet. Dit alles is nog in de eerste 2 jaar van de garantie die beloofd is.

Berichten (4)

bol.com

Naar: I. K.

07/02/2024

Beste Isai,Bedankt voor je reactie. Er wordt contact met je opgenomen.Met vriendelijke groet,Mike van Bol

I. K.

Naar: bol.com

08/02/2024

Beste,Wanneer kan ik antwoord verwachten?Mvg

bol.com

Naar: I. K.

08/02/2024

Beste Isai,Als het goed is heb je zojuist een reactie ontvangen van onze klantenservice, die je heeft gea¯nformeerd over de terugkoppeling van onze reparatieafdeling.Met vriendelijke groet,Mike van bol

I. K.

Naar: bol.com

08/02/2024

Inderdaad,Maar wat men zegt klopt niet. De laptop heeft geen schade aan de buitenkant maar er zou wel intern een probleem zijn dat door extern probleem zou zijn.


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform