Geachte mevrouw/heer,
Op 16/07/2024 kocht ik 2x appelleder sneakers in uw winkel en betaalde ik er 99€ voor.
Na 11 maanden (en amper gedragen) vanaf de aankoop, vertonen de schoenen reeds abnormaal veel slijtage.
Meer specifiek, was er reeds na 5x te dragen schade te zien aan de bovenste flap (aan de wreef) aan de binnenkant. Daar bovenop kwam het appelleder los van het omhulsel en vertoonde heel snel verschillende scheuren.
Op 6/6/2025 mailde ik u om, gezien de aard van het product en de omvang van het geconstateerde defect, vervanging van het product onder garantie te vragen.
Mijn verzoek is afgewezen omdat dit niet binnen de 30 dagen gemeld is. Ik maak bezwaar tegen het bovenstaande omdat de kwaliteit helemaal niet voldoet aan de betaalde waarde en gezien ik als goede huisvader de schoenen heb verzorgd en onderhouden.
Overeenkomstig de wettelijke garantie van 2 jaar, verzoek ik dan ook onverwijld om vervanging van het product, dan wel om ontbinding van de overeenkomst met terugbetaling van de koopprijs.
Met vriendelijke groet,
Bijlagen:
• Betalingsbewijs