Beste bedrijfsbeheerder,
Op 15 oktober rond 17u 15 hebben zich op mijn telefonische vraag van uw diensten twee jonge mannen aangediend om mijn toilet dat zeer traag doorloopt en verstopt leek te herstellen.
Zij hebben mij zonder enige voorkennis van uw verkoopsvoorwaarden op uw bestelbon/rekening
die trouwens in bijzonder kleine lettertjes afgedrukt zijn, gedwongen om direct te betalen, ook al was er niet de minste verbetering bij het doorspoelen van het toilet???Eerst 1.500 euro op uw officiële rekening en dan nog eens 1.200 euro op een andere rekening??? Maakt samen 2.700 euro. Mij lijkt dat een prijs x 10. Natuurlijk hebben ze een beperkte actie ondernomen met hoge druk invoer via het toilet maar zonder enig resultaat !!!
Ik ben zeer teleurgesteld in uw firma en vraag een redelijk bedrag aan te rekenen zoals andere gelijkaardige firma's.
Marie Chris De Bock
Zelestraat 46 2800 Mechelen
Ik heb u trouwens persoonlijk een mail gestuurd met mn klacht maar het email adres werd geblokkeerd en dan via iemand anders en die bleef tot nu toe onbeantwoord.