Beste
ik heb onlangs een Samsung Flip7 gekocht op samsung.com. Ik heb een korting van 275€ gekregen op voorwaarde dat ik mijn Flip5 zou inruilen. Ik heb de Flip7 ontvangen op 29/07 en de Flip5 verzonden op 5/08. Samsung werkt met het bedrijf LOOP voor het afhandelen van buyback-acties. Ik heb eerder een Note 9 ingeruild voor een Fold 3 en vervolgens de Fold 3 voor een Flip5. Deze buyback-acties zijn altijd probleemloos geweest. Je moet bij de aankoop van je nieuwe telefoon het IMEI-nr van het oude ingeven. Vervolgens controleert LOOP¨ het ingezonden toestel. Ze raden aan om de telefoon in de originele doos te zenden, dus heb ik dat ook gedaan. Het IMEI-nr staat op de doos, op een sticker aan de achterkant van de telefoon en je kan het via een *# code opvragen.
Voor de zending van de Flip5 heb ik een bevestiging gekregen van LOOP dat alles in orde was op 20/08. De volgende dag sturen ze mij opnieuw een mail voor een correctie. Ik zou een Flip3 gestuurd hebben ter waarde van 48€ in plaats van een Flip5. Ter bewijs hebben ze twee foto's van de voorkant van een Flip3 toegevoegd.
Ik heb nooit een Flip3 gehad. Ik heb gemaild naar LOOP dat de originele sticker met IMEI-nr nog op mijn telefoon is geplakt en dat ze mij een foto van de achterkant van de telefoon moeten bezorgen. Dit hebben ze genegeerd. Ze stuurden mij een factuur om het verschil te betalen.
Dus nam ik contact op met Samsung. Eerst via het forum Samsung Members, waar er meerdere klachten waren over LOOP. Zij reageerden niet zo snel dus heb ik via de Whatsapp klantendienst van Samsung ook een klacht ingediend. Ik moest bewijzen dat ik het pakket verzonden had en dat ik eigenaar was van een Flip5. Deze bewijzen heb ik verzonden. Ze hebben wekenlang "onderzoek" gedaan. En dan beslist dat ik toch een Flip3 zou gezonden hebben.
Eerst werd er mij gezegd dat het IMEI-nr dat ik had ingevoerd op de website wel overeenkwam met die op de factuur van de Flip5, maar dat het IMEI-nr van het toestel dat LOOP had, verschillend was. Vervolgens werd mij gezegd dat ik het IMEI-nr van de Flip3 zou ingevoerd hebben op de website. Ik heb echter nooit een Flip 3 gehad en ik zou geen correct IMEI-nr voor een Flip 3 kunnen verzinnen.
Op samsung.com staan alle producten die ik bezit en ooit heb gehad. Ik zou bvb mijn Fold3 niet geregistreerd hebben, maar ook deze staat in de lijst. Ik heb naar Samsung gemaild dat als zij deze gegevens bijhouden, ze ook kunnen nakijken van wie die Flip3 is geweest. Zij hebben hierop niet meer gereageerd.
Ik kan de bewijsstukken niet uploaden omdat ze te groot zijn, kan ik deze misschien mailen?