Beste Lieven,
We hebben je klacht goed ontvangen via testaankoop. Uit nazicht zie ik dat mijn collega jou hierover op 12-5-2025 onderstaande e-mail heeft gestuurd.
“
Ik heb je vraag over je betaalplan goed ontvangen, uiteraard wil je in orde zijn met je betalingen.
Jouwtotaal openstaande saldobedraagt op dit moment€1105,27. Voor de openstaande€1004,27(= het openstaand saldo zonder de laatste voorschotfactuur en aanmaankost) is een betaalplan mogelijk.
We splitsen dit bedrag voor je op in12schijvenvan:
€83,79voor de eerste schijf
€83,68voor de volgende schijven.
Je eerste schijf betaal je voor24/05/2025. De vervaldatum van elke maandelijkse schijf is de 24ste van de maand.
Schrijf het bedrag steeds over op onderstaande rekeningnummer met deze gestructureerde mededeling.
Rekeningnummer Eneco: BE50 0018 1567 6918
Gestructureerde mededeling:+++005/3905/76047+++.
Om te voorkomen dat je geen betaling mist, adviseren wij onze klanten voor de duur van het plan eendomiciliëring in te stellen.
Neem contact op met onze klantendienst, wij helpen je graag hiermee, of stel makkelijk een automatische betaling in via My Eneco, bij Betaalmethode.
Wij zijn telefonisch bereikbaar op het nummer 015 25 66 66 van maandag tot en met vrijdag tussen 8 uur en 18 uur.
In een aparte mail ontvang je binnen 24-48 uur automatischeenmaligde details en de bevestiging van je betaalplan.
Uiteraard blijf je ook je voorschotfacturen ontvangen, deze bedraagt maandelijks €81.
Deze en alle andere informatie vind je terug opMy Eneco.
“
Indien je nog verdere vragen of opmerkingen hebt, mag je me altijd contacteren. Ik help je graag verder!
Ik wens je nog een prettige dag toe!
Met vriendelijke groet,
Tom
Polyvalent Medewerker EACH
VS Customer Lifetime Exception Complaint Handling
Battelsesteenweg 455i B-2800 Mechelen eneco.be
Dit e-mailbericht is bestemd voor de geadresseerde(n) en kan vertrouwelijk zijn. Als dit bericht niet voor
u bestemd is, wordt u vriendelijk verzocht dit aan de afzender te melden en het bericht te verwijderen.
Van: klachten@notify.test-aankoop.be klachten@notify.test-aankoop.be Namens klachten@test-aankoop.be
Verzonden: zaterdag 10 mei 2025 11:31
Aan: FM_externalcomplaints FM_externalcomplaints@eneco.com
Onderwerp: Betalingsprobleem