Geachte mevrouw/heer,
Onze laptop zou maandag 15/7 om 8u40 bezorgd zijn door jullie. Echter deze is nooit bezorgd! Wij waren thuis. Niemand heeft aangebeld, ook niet bij de buren. Het is duidelijk dat deze nooit geleverd is, en door de bezorger gestolen is.
Dit heeft geleid tot serieuze paniek en daaruitvolgende gezondheidsklachten, alsook het niet kunnen uitvoeren van werkzaamheden op de laptop, die ik dringend nodig had!
Ik wil een klacht indienen en onder eed verklaren (ben ambtenaar) dat ik deze nooit ontvangen heb.
Er moet trouwens toch een handtekening geplaatst worden voor zo'n dure bestelling?
Daarom verzoek ik u onverwijld en uiterlijk tegen volgende week ons deze laptop alsnog te bezorgen, of ons ons geld (700€) te storten op ons rekeningnummer.
Graag uw snelle reactie. Ondertussen gaan we alvast bij een advocaat te rade. Bij geen of negatieve reactie, wordt er een gerechtelijke procedure opgestart.
Met vriendelijke groeten,
Bijlage:
- Kopie factuur
- Foto status 'bezorgd', terwijl dit niet zo is!