Beste,
Ik heb een klacht in verband met mijn bestelling 171-1559497-2861968 die ik plaatste op maandag 12 augustus. Dit is een adapter voor een mSATA SSD schijf. Die had ik nodig om aan foto's te geraken van onze verloving, voor op onze trouw nu zaterdag 17 augustus. Er werd mij een levering op dinsdag 13 augustus beloofd, dus dit leek mij ruim op tijd.
Echter kreeg ik gisteren 13 augustus tegen de avond een bericht dat de levering, via Colis Privé, niet kon doorgaan omdat mijn adres zogezegd niet volledig was. Maar als ik dan mijn levergegevens bij Colis Privé nakijk, is mijn adres wel correct en volledig. Dit lijkt me dus gewoon een manier om de vertraging onterecht in de schoenen van de klant te schuiven in de plaats van dat Colis Privé diens schuld zelf durft te erkennen.
Ik contacteerde jullie (Amazon) hiervoor dan nog gisterenavond 13 augustus. Jullie verzekerden mij dat het product dan vandaag 14 augustus zou geleverd worden. Maar na de middag had ik nog steeds geen update over de levering dus ik vertrouwde het niet. Ik contacteerde jullie dan opnieuw, en opnieuw verzekerden jullie mij dat het product nog steeds tegen vanavond 20u zou geleverd worden.
Tot mijn grootste spijt vertrouwde ik jullie, aangezien het product dan toch weer niet geleverd werd. Ik contacteerde jullie dan zojuist opnieuw en het enige wat jullie mij konden zeggen was, om doodleuk te wachten tot nu zaterdag 17 augustus, op mijn trouwdag weliswaar, om dan opnieuw contact op te nemen als het product nog steeds niet geleverd zou worden.
Dat een levering vertraging oploopt kan ik begrijpen. Maar wat ik verschrikkelijk vind is dat enerzijds Colis Privé onterecht de schuld in mijn schoenen schuift en anderzijds dat jullie mij tot tweemaal toe een loze belofte maakten dat het product toch nog op tijd zou geleverd worden, waardoor ik niet tijdig een alternatief product kon bestellen bij een andere winkel, fysiek of online. Hierdoor kan ik niet meer op tijd een oplossing voorzien en dat voor mijn trouwdag. Ik ben dan ook van mening dat jullie handelingen ten opzichte van jullie klanten, alsook die van Colis Privé, publiekelijk mogen aangekaart worden.
Ik had nog direct een terugbetaling gevraagd voor het product maar zelfs dat konden jullie mij niet aanbieden, ik moet weer een paar dagen afwachten, tot op mijn trouwdag, of het product nog geleverd zal worden. Hoe dan ook is dit niet onze eerste keer problemen met Colis Privé, mijn vriendin plaatste onlangs nog een bestelling bij jullie die via deze leverdienst die ook nooit is aangekomen. Ik verwacht niet dat dit nog voor mijn bestelling gebeurt.