Bedrijfsscore uitgelegd
De bedrijfsscore op ons platform weerspiegelt hoe goed het bedrijf een geschil met de consument op een minnelijke manier kan oplossen.
De score wordt berekend op basis van drie criteria:
De score wordt berekend op basis van de afgelopen 12 maanden.
Indien er geen score wordt getoond, betekent dit dat we nog onvoldoende gegevens hebben over het bedrijf.
Klachtenafhandelingsdienst
Ontdek de voordelen van het platform en hoe het werkt
-
1. Verstuur je klacht rechtstreeks naar het betrokken bedrijf
-
2. Ontvang een melding van zodra het bedrijf heeft gereageerd
-
3. Geen of een onvoldoende reactie van het bedrijf? Bel ons! Onze advocaten kunnen je helpen.
-
Meer impact voor je klacht dankzij onze steun
-
Onze advocaten staan steeds klaar om op gelijk welk moment tussen te komen
-
Maak je klacht extra krachtig door hem openbaar te maken (optioneel)
Meest recente klachten
aanraakschermen werken niet !
Geachte, ik weet niet of Batopin de firma is die de geldautomaten heeft geplaatst in de nieuwe Cashpunten, wat ik wel weet/ondervind is dat die aanraakschermen niet werken ! ge moet er 34 keren op tikken, en 't maakt niet uit of ik één van m'n vingers dan wel de muis en/of de zijkant van m'n hand gebruik, het heeft totaal geen effect, die dingen reageren niet ! ik kan mij niet van de indruk ontdoen dat dit één of andere chinese brol is die ze in die cashpunten geplaatst hebben, ik heb in de voorbije maanden 4 van de 5 toestellen uitgeprobeerd (in het cashpunt in de buurt) en 't is bij elk toestel hetzelfde, en telkens als ik het andere mensen vraag hoor ik dezelfde klachten, ipv daar 4 - 5 toestellen te plaatsen hadden ze er beter 2 - maar dan degelijke en goed werkende toestellen - moeten plaatsen, ik sta liever 5 min. in een rij op m'n beurt te wachten dan mij 5 min. te ergeren aan een scherm dat niet werkt, als jullie in de komende maanden eens niet goed weten welke test uit te voeren kunt u zich daarmee misschien eens bezighouden ; grtn, L.Lemmens 0112945-37
Geld opname
Korte beschrijving van uw probleem Waarom kan men uit geen enkele bank automaat nog briefjes van 5€ en 10€ opvragen ?
Niet functioneren van een geldautomaat maar toch geld zogezegd afgehaald
Geachte mevrouw/heer, Ik heb heden, 28/10/2024, om 18:55 in het Cash punt te Sint-Niklaas (stationstraat 60) 400 € willen gaan afhalen (2-de automaat naast de hoek). Dit is onderhoudsgeld voor mijn moeder van 94 jaar (Belfius rekening DIANA GEERINCK). De opgave was 2 * 50€ en 15 * 20€. Wanneer het cashpunt mijn kaart teruggaf, geeft de machine de melding dat vervolgens mijn geld uit de lade zou komen. Na enkele ogenblikken opent de lade echter het geld komt er niet uit. Ondertussen krijg ik de boodschap dat er nog x seconden zijn. Ik kijk naar beneden, ik zie dat het geld blijft haperen aan de rand van de klep en zie bovenaan een briefje van 50€ (terwijl ik eigenlijk een pak briefjes van 20€ had verwacht). Gezien het geld er niet automatisch uit gaat komen ga ik op mijn knieën zitten en peuter snel het geld uit de lade. De klep is ondertussen toe. Dit blijken enkel 2 briefjes te zijn en de schuif was leeg. Na de klep toe was gegaan ben ik naarstig op zoek gegaan naar een contactpunt van jullie (echter wat blijkt dat op het 800 lijn geen gehoor krijgt na 18:00!!!!!). Om zeker te zijn dat de schuif wel degelijk leeg was, heb ik nadien aan hetzelfde apparaat 20€ gevraagd. Dit is er wel op een normale manier uitgekomen. Nadat ik thuis gekomen ben, heb ik de Belfius rekening gecontroleerd en heb ik vastgesteld dat er 400€ en 20€ van de rekening is afgegaan. Maw dit is diefstal. Hierdoor heeft mijn moeder van 94 jaar een cashprobleem om haar dagelijkse onkosten van deze maand te betalen. Daarom verzoek ik u onverwijld en uiterlijk tegen 1 november DIT GELD 300€ VAN EEN GEPENSIONEERDE TE STORTEN OP HAAR REKENING. Guy Verbuyst 0478 47 43 19
Cashpoint heist op den berg.
Beste,Ik heb op 07/04/2024 een cashstorting op mijn rekening gedaan met een bedrag van 1250€ dit bedrag is tot op heden nog altijd niet op mijn rekening gestort. Ik heb een bewijsje uit de automaat gekregen waar op staat. Er liep onverwachts iets fout.Wij zullen dit probleem met uw bank onderzoeken.Dit kan meerdere werkdagen duren.Het gevonden bedrag zal daarn zo gauw mogelijk op uw rekening gestort worden. Op het bewijs staat geen bedrag vermeld! Ik heb al verschillende malen contact opgenomen met jullie en met mijn bankinstelling maar de beide partijen wijzen met de vinger naar elkaar dat ze het moeten oplossen.We zijn nu al een maand later en ik verneem niets van de beide partijen. Dit is regelrechte schande dat jullie mij zo behandelen en in de kou laten staan dit begint op diefstal te lijken van jullie zijde!!!!!
Geldstorting onderbroken
Beste, op 15 december 2023 doe ik storting in Scherpenheuvel (automaat 1345) en tijdens de storting komt er een storingsbericht op het scherm. Ik ontvang een ATM-briefje transactie 01479 en de behandeling stopte. Na enkele weken (ik had ondertussen al klacht ingediend bij mijn BANK KBC) krijg ik een tegoed gestart MAAAAAR en ontbreekt heel wat geld. Mijn bank kan u alle info bezorgen. Kan dit eindelijk opgelost worden en liefst CORRECT!!!
Hulp nodig?
Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.
Bel ons
Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).
Informatie voor bedrijven
Informatie voor consumenten
