Ik heb producten gekocht bij een beautyzaak genaamd SK in Limburg, waar zij als tussenpersoon fungeert.
Het merk van het product is SINOZ, een Turks merk dat hier in België wordt verkocht.
Ik heb de Hydrapro Gel van dit merk gebruikt, waarna ik een infectie op mijn gezicht heb opgelopen.
Het adres van SINOZ blijkt een industrie in Nederland te zijn en geen beautyzaak. Dit roept ernstige vragen op over de betrouwbaarheid van het merk en de distributie.
Ik wil mensen waarschuwen om deze producten niet te gebruiken, omdat ze mogelijk schadelijk zijn voor de gezondheid.
Ik wil graag dat Test Aankoop het bedrijf contacteert, aangezien ik zelf het bedrijf heb gecontacteerd maar hierop geen antwoord heb ontvangen.
Daarnaast zal ik juridische stappen ondernemen, waarbij ik zowel het volksgezondheid van België als dat van Nederland zal inschakelen. Ook zal ik actie ondernemen tegen SK in Limburg, die als tussenpersoon verantwoordelijk is voor de verkoop van deze producten.