Geachte ,
Ik heb aankoop gedaan van terras meubelen bij dit bedrijf .
Wij vonden al na een paar jaar dat die stof breed begon te doen .
Wij hebben dan ook de winkel gecontacteerd en uitgelegd met foto s en alles dat er een probleem is met de stof terwijl we perfect hadden onderhouden zoals vermeld en in de winter leggen de kussen ook binnen .
Ze hebben mij terug gemaild om te zeggen dat ik nieuwe hoezen kan kopen aan 66% korting omdat we ze iets langer hebben dan 2 jaar .
En in een volgende mail hebben zij ook toe gegeven dat er een fabrieksfout in zit in de stof en dat de stof niet meer word gemaakt .
Maar onze hoezen kan ik wel opnieuw bestellen maar dan wel in een andere kleur dat ik in de winkel moet gaan kiezen . Maar voor de extra kussen dat we gekocht hebben kan dit dan wel weer niet dus die kleur moeten we dan behouden .
Maar voor mij gaat het er over .
Als ze mij vertellen dat er een fout in de stof zit en ze geven dit toe waarom word dit dan niet kosteloos vervangen ?
Wij hebben veel geld betaald voor die tuinmeubelen en verwacht ook wel een service .
Maar ik ben verplicht weer 295,80 te betalen en ik weet dan ook niet of deze verbeterd is of dat ik opnieuw hetzelfde ga ontvangen .
Kan toch niet de bedoeling zijn dat ik op de 3 jaar nieuwe hoezen moet gaan kopen .
Ik heb alle mails dat ik heb gestuurd en ontvangen .
Is het mogelijk dit even te bekijken voor ons .
Bedankt