Hi Frank,
Wat jammer om te lezen dat je niet tevreden bent met onze service. We doen altijd ons uiterste best om iedere klant tevreden te stellen, en we balen ervan dat dat in jouw geval niet is gelukt.
Helaas is de envelop waarin het artikel werd verzonden tijdens het transport opengescheurd, waardoor de inhoud verloren is gegaan. Wanneer een pakket niet bij ons aankomt, starten we altijd een onderzoek. In dit geval heeft de pakkeienst aangegeven dat de verpakking niet voldoende bescherming bood, en daarom is de claim helaas afgewezen. Ik heb je per e-mail het volledige schaderapport van DPD meegestuurd ter inzage.
We adviseren altijd om producten in een stevige kartonnen doos te verzenden, omdat een envelop – zelfs met bubbeltjesplastic – vaak niet voldoende bescherming biedt. Dit staat ook vermeld in onze FAQ. Het juist verpakken van het product ligt uiteindelijk bij de verkoper, en we raden je aan om in de toekomst altijd een stevige doos te gebruiken.
Omdat we begrijpen dat dit een vervelende situatie is, hebben we je een compensatie aangeboden als tegemoetkoming. Helaas kunnen we verder niets meer doen in dit geval, en daarvoor wil ik mijn excuses aanbieden.
Ik hoop dat je ondanks deze ervaring in de toekomst opnieuw voor ons kiest.
Met vriendelijke groet,
Ashley van Prioont
Ashley
Customer Support Specialist
Powered by Intercom
On Thu, Nov 28, 2024 at 02:30 AM, klachten@test-aankoop.be wrote: